Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz jaffa 2843 #68542 üzenetére

    Tudtommal régen papíron nem tudták a szenzorok a 4m/s-ot. Gondolom, beérték sokan 4m/s-on azzal a teljesítménnyel, amit az adott egértől kaptak, nem volt túl gyakori ez a felhasználás, és a mintha vagy nagyjából jó is megfelelt. Abban igazad lehet, hogy tényleg érdemes lenne kicsit jobban figyelnem a kevesebb tömegre, mert igen, egy űrkalóznak gyorsnak is kell lennie időnként. Világos, hogy a tömeg tényező ilyenkor. Youtube-on láttam egyszer egy olyat, hogy a srác egyedül megvédte az álló hajóját vagy 4 támadótól, akik ráadásul több irányból jöttek. (Az űrben különösen sok irányból várható támadás, ez nem BF1.) Nem tudom még, mi lesz majd a befutó, de az sem biztos, hogy találhatok tökéletes egeret; ekkor majd azt nézem, milyen kompromisszum lehet a legjobb. Nem tudok minimum 8 gombos 100g körüli egérről szuper szenzorral.

    gtamate2: Érdekes! Biztos vagy benne? :D Nagyon kíváncsi voltam pedig arra, hogy érzetre melyik a jobb: az S3988, vagy a 3310-es szenzoros? (Vagyis melyik lehet a Top4 és Top5 szenzor; sokak szerint az S3988 veri a 3310-est, papíron is az a jobb, viszont mások szerint meg a 3310 közelében sincs a S3988.)

    Megyek olvasgatni overclock.net-re, most látom, nincs onboard memory a 2013-as Deathadder 4G-n; kicsit zavaró. Mintha vele kapcsolatban írta volna itt a PH!-n valaki az elromló mikrokapcsolót is, de ebben nem vagyok biztos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák