Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz jjeahh #19388 üzenetére

    Ja, megint elnéztem a valutakonverziót, valóban kicsit több lesz az az ár, de nem otthon venném elsősorban. Használt nem annyira gond, bár azért az újnak is van egyfajta érzése :)

    Az EVF-ről le tudok éppen mondani, azt tudom, hogy elég kevés gépbe teszik bele, de akkor viszont kifejezetten jó képernyő kell. Az utólag vásárolható EVF-ekkel az a bajom leginkább, hogy iszonyat drágák, legalábbis amiket az Oly-hoz láttam :Y
    A képzajt úgy értettem, hogy normális keretek közt ne legyen zajos vagy mosott a zajszűréstől. Igaz régi tapasztalat, de a Pana FZ7-em, amit évekkel ezelőtt használtam, az tudott ilyen zajos képeket lőni még 100-200-as ISO körül is. Azért azóta elég sokat fejlődött a technológia, de mondjuk a GX1 képei pont olyan zajosak volta a dpreview tesztben. Amúgy 800 fölé ezzel a vázzal sem szoktam menni, ha egy mód van rá.

    Olympus E410-em volt még régebben, azt szerettem, csak sajna elég dinamikátlan képeket lőtt :( Aztán amióta a Canon meglett, azóta kiestem kicsit a piac körforgásából, így nem tudom annyira egyelőre, hogy ezek a gépek képminőségben nagyjából hol helyezkednek el hozzá képest. Amúgy amennyit felsoroltál, most még inkább elbizonytalanodtam a kérdésben, akkora a választék MILC-ekből, hogy felsorolni is hosszú :D

Új hozzászólás Aktív témák