Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
AxBattler
félisten
-
Mustaros
aktív tag
-
AxBattler
félisten
-
oio1i10o
junior tag
Olyan 12 évesen játszottam utoljára a Warcraft1-el(most 38 vagyok
)
Örültem mikor megjelentek ezek a remasterek, főleg a WC1, mert az eredeti az mai fejjel "játszhatatlan" . Az egy dolog hogy milyen pixeles a grafika, de csak 1 egység jelölhető és mozgatható egyszerre, és hasonló nagyon elmaradott kezelésbeli dolgok. A remasterbe ezeket megoldották, és nagyon kellemes a szemnek az újrarajzolt grafika, nagyon jók az újraremixelt zenék,és azt simán el tudom képzelni, hogy a kampány rész normálisan meg lett csinálva, normális nehézséggel.
Én viszont csak sima custom gameben szeretnék játszani néha egy-egy meccset, de az előbb is megpróbáltam, ugyan az van sajnos mint eddig, amit fent is írtam, túl könnyű, csak egyesével küldi támadni a számítógép az egységeket, az első 5 perc lehet kb a veszélyes amíg nincs barracks és vagy 2 katona, ha ezek megvannak onnantól már csak idő kérdése a győzelem...
Szóval itt valami nem stimmel szerintem, azt nem bírom elhinni hogy ez régen is ilyen volt
#29 Bici Szerintem simán megy, Intel HD530-al is tökéletesen megy..
Pont ugyanígy vagyok vele mint te, anno játszottam vele gyerekként de nem sokat, úgyhogy mostanság a klasszikusokat pótlom leginkább. Én custom gamet nem nyomtam, de ha nem figyelsz akkor a campaignban simán bedarál az ellenség. Itt sem különösen agresszív az AI, de ahogy néztem nincs is rá szükség, mert pár egységgel is tud hatalmas károkat okozni ha nem védi az ember a parasztokat/peonokat.
Egyelöre még csak a Warcraft 1 campaignokat pörgettem ki, de számomra már totál megérte az árát.
-
AxBattler
félisten
Akkor biztosan jól megy Neked.
Dettó megvan Bneten, de mellé behúzom ezt a változatot is.

GOG csapatból több törődést kinézek a jövőben, szvsz jobb gazdái lesznek a legacy játékoknak, mint a Blizzard. -
Bici
félisten
Demo passz.
De először talán szerezd be az eredetiket, aztán ha azok jól mennek...Az eredetiket még megjelenéskor végigjátszottam egy 300@504Mhz-es Celeron-on és S3 Trio64+ VGA-n.

Azóta vagy hatszázszor nyomtuk LAN parykon egymás ellen IPX hálózaton.Vagyis az lazán megy (DosBox nélkül is).
Amúgy a War2 BNE megvan eredeti CD-n.
-
AxBattler
félisten
-
Bici
félisten
Köszi!
Nekem egy Ryzen 3 3200 van, Vega 3 IGP-vel, és alaplapra forrasztott single channel RAM-mal, ami nem bővíthető. xD
Vajon létezik ezekből ingyenes próba verzió?
-
Red_Bull
aktív tag
Hát, még én is csak az elején vagyok, kampány első 3 térképénél, ebből ugye csak a 3.ban van ellenfél bázis.
Nem mondom, hogy verhetetlen taktikát alkalmazott a gép, mert nagyjából ennyi, van némi bázis védelme alapból, azt ott tartja, közbe meg összegyűjt és kiküld egy-egy 3-5 fős csapatot aprófának.
Talán egyszer megindult (volna) két irányból, csak akkor már minek?Ha jól látom (mert emlékezni már nem emlékszem az eredetire), még csak most fognak jönni érdekesebb mappok, de azok is inkább csak azzal játszanak hogy: neked nincs bázisa neki igen, vagy neki alapból van egy nagyobb, erősebb központja, aztán hajrá, tudjál addig felfejlődni te is.
Engem ma már ez a játékstílus gyorsan elveszít, még akkor is ha változatosabb a kampány vagy a map (lásd Heroes 3), úgyhogy max gyors nosztalgia láz csillapítónak jó csak, de annak eddig megfelelt. Igaz, én csak azért "szenvedem" végig rajta magam, mert a 3. részről vannak inkább élénkebb(valószínűleg megszépített és főleg a cinematicra építkezett *) emlékeim, és most mielőtt annak nekiállnék, végig járom az eredeti utat is.
(*: az azért élénken él bennem, mikor jött Arthas árulása cutscene, mennyire oda-vissza voltunk azon hogy a rózsa szirmok meg a karakterek ruhái mennyire valóságosak, élethűek voltak
hát.. khmm..
na, egyszerűbb világ volt még
) Olyan 12 évesen játszottam utoljára a Warcraft1-el(most 38 vagyok
)
Örültem mikor megjelentek ezek a remasterek, főleg a WC1, mert az eredeti az mai fejjel "játszhatatlan" . Az egy dolog hogy milyen pixeles a grafika, de csak 1 egység jelölhető és mozgatható egyszerre, és hasonló nagyon elmaradott kezelésbeli dolgok. A remasterbe ezeket megoldották, és nagyon kellemes a szemnek az újrarajzolt grafika, nagyon jók az újraremixelt zenék,és azt simán el tudom képzelni, hogy a kampány rész normálisan meg lett csinálva, normális nehézséggel.
Én viszont csak sima custom gameben szeretnék játszani néha egy-egy meccset, de az előbb is megpróbáltam, ugyan az van sajnos mint eddig, amit fent is írtam, túl könnyű, csak egyesével küldi támadni a számítógép az egységeket, az első 5 perc lehet kb a veszélyes amíg nincs barracks és vagy 2 katona, ha ezek megvannak onnantól már csak idő kérdése a győzelem...
Szóval itt valami nem stimmel szerintem, azt nem bírom elhinni hogy ez régen is ilyen volt
#29 Bici Szerintem simán megy, Intel HD530-al is tökéletesen megy..
-
Kergeboci
aktív tag
W1 Remasterbe játszottam vagy 2 custom game-t és az a problémám, hogy az ellenfélnek nincs semmi komolyabb támadás,a faluban állomásoztatja az egységeket. Annyiból áll a támadás, hogy pár percenként küld- egy -egy egységet
Olyan mintha easy-re lenne állítva, csak idő kérdése, hogy mikor nyerek, így kb. semmi értelme, nagyon gyorsan meg lehet unni..
Másnál is ilyen ? Nehézséget nem lehet ugye állítani sehol,esetleg azt tudom elképzelni hogy random mód váltogatja a nehézséget egy-egy játék alkalmával, bár nekem gyanús hogy ez ilyen, és akkor viszont jól elk*urták
Hát, még én is csak az elején vagyok, kampány első 3 térképénél, ebből ugye csak a 3.ban van ellenfél bázis.
Nem mondom, hogy verhetetlen taktikát alkalmazott a gép, mert nagyjából ennyi, van némi bázis védelme alapból, azt ott tartja, közbe meg összegyűjt és kiküld egy-egy 3-5 fős csapatot aprófának.
Talán egyszer megindult (volna) két irányból, csak akkor már minek?Ha jól látom (mert emlékezni már nem emlékszem az eredetire), még csak most fognak jönni érdekesebb mappok, de azok is inkább csak azzal játszanak hogy: neked nincs bázisa neki igen, vagy neki alapból van egy nagyobb, erősebb központja, aztán hajrá, tudjál addig felfejlődni te is.
Engem ma már ez a játékstílus gyorsan elveszít, még akkor is ha változatosabb a kampány vagy a map (lásd Heroes 3), úgyhogy max gyors nosztalgia láz csillapítónak jó csak, de annak eddig megfelelt. Igaz, én csak azért "szenvedem" végig rajta magam, mert a 3. részről vannak inkább élénkebb(valószínűleg megszépített és főleg a cinematicra építkezett *) emlékeim, és most mielőtt annak nekiállnék, végig járom az eredeti utat is.
(*: az azért élénken él bennem, mikor jött Arthas árulása cutscene, mennyire oda-vissza voltunk azon hogy a rózsa szirmok meg a karakterek ruhái mennyire valóságosak, élethűek voltak
hát.. khmm..
na, egyszerűbb világ volt még
) -
AxBattler
félisten
-
Bici
félisten
Sziasztok!
Valaki próbálta már régi laptopon?
Pl. egy Vega 3 mennyire esélyes?
Vagy a system req. megalapozott?Kössz!
-
Red_Bull
aktív tag
W1 Remasterbe játszottam vagy 2 custom game-t és az a problémám, hogy az ellenfélnek nincs semmi komolyabb támadás,a faluban állomásoztatja az egységeket. Annyiból áll a támadás, hogy pár percenként küld- egy -egy egységet
Olyan mintha easy-re lenne állítva, csak idő kérdése, hogy mikor nyerek, így kb. semmi értelme, nagyon gyorsan meg lehet unni..
Másnál is ilyen ? Nehézséget nem lehet ugye állítani sehol,esetleg azt tudom elképzelni hogy random mód váltogatja a nehézséget egy-egy játék alkalmával, bár nekem gyanús hogy ez ilyen, és akkor viszont jól elk*urták
-
Narxis
nagyúr
Na megvettem a Battle Chestet, vagyis upgradeltem mert W3 Reforged már megvolt, volt 6 euró a Bnet accomon így csak 20 eurót kellett rá töltenem. Nekem igazából bejön. A W1 teljesen kimaradt az én életemből, W2-t általános iskolában nyomtuk, de valahogy akkor még nem fogott meg annyira, a Red Alert jobban bejött anno valamiért. Szóval biztos a sasszemű, a régi verzióval rengeteget játszó embereknek feltűnnek dolgok, engem szórakoztat, leköt sőt a W3 Remastered kifejezetten szép szerintem, de a W1 és W2 is stílusban jó lett, olyan WoW-os bár már ezer éve nem játszottam engem arra emlékeztet. Nyilván lehetett volna ezt jobban csinálni, nekem mint casual átlagjóskapistának jó ez. F5-tel lehet váltani a régi és új grafika között játék közben.
-
Mustaros
aktív tag
Fuuu.. többször adtam esélyt ennek a csodás cégnek, de asszem most engedem el.
Nemrég refundoltam megint
Csak egy remastert voltam képesek normálisan megcsinálni az is a d2r volt, mondjuk azt kiadták egy másik csapatnak... szégyen
-
myckey
veterán
-
negro
őstag
-
myckey
veterán
-
negro
őstag
"Hát minek is nevezzelek"
Mikor először olvastam a hírt,hogy lesz remastered kiadás én egy picit másra gondoltam.Tervem az volt,hogy behúzom mert klasszis játék de így....Ez most komoly,hogy nincs 800x600-nál nagyobb felbontás?
Valahogy nem szívesen nézném ezt egy 32" 1440p monitoron
Így elengedem.Esetleg ha kap 1440p supportot rápróbálok.Valószínűleg nem fog.....Elnezhettel vmit.
System Requirements:
Resolution: 800 x 600 minimum display resolutionErgo minimum 800x600-at tudo monitor kell hozza. Az mas kerdes ertelme nincs ilyet ki irni.
En meg nem szedtem le de gondolom 4K support is van.Most raneztem es a desktop felbontasat hasznalja a jatek.
-
Narxis
nagyúr
-
KKaresz45
senior tag
"Hát minek is nevezzelek"
Mikor először olvastam a hírt,hogy lesz remastered kiadás én egy picit másra gondoltam.Tervem az volt,hogy behúzom mert klasszis játék de így....Ez most komoly,hogy nincs 800x600-nál nagyobb felbontás?
Valahogy nem szívesen nézném ezt egy 32" 1440p monitoron
Így elengedem.Esetleg ha kap 1440p supportot rápróbálok.Valószínűleg nem fog.....Biztos hogy jót nézel? Fent van a shopban az eredeti is, nem csak a remaster.
-
Terek
tag
"Hát minek is nevezzelek"
Mikor először olvastam a hírt,hogy lesz remastered kiadás én egy picit másra gondoltam.Tervem az volt,hogy behúzom mert klasszis játék de így....Ez most komoly,hogy nincs 800x600-nál nagyobb felbontás?
Valahogy nem szívesen nézném ezt egy 32" 1440p monitoron
Így elengedem.Esetleg ha kap 1440p supportot rápróbálok.Valószínűleg nem fog..... -
GodGamer5
addikt
Nem erőltették meg magukat...
-
KKaresz45
senior tag
-
AxBattler
félisten
-
negro
őstag
-
KKaresz45
senior tag
-
KKaresz45
senior tag
Igen, a W3 Reforged nálam is megy. Annak kisebb a processzorigénye.
A Phenom II X4-en nem próbáltad ezeket az újakat? Ha azon elmegy akkor enyémen is mennie kell.
-
Narxis
nagyúr
Megéri a Battle Chest a 25 eurót? Nekem a W3Reforged már megvan, az mondjuk bejött.
-
Mustaros
aktív tag
Srácok, gondban vagyok. Nagyon örülök, hogy ezek megjelentek, csak az a probléma, hogy egy i7 4770-es (Haswell) proci van a gépemben, ezeknél meg azt írják a minimum requirementnek hogy Skylake kell nekik ami két generációval későbbi.
Azt gondolom, hogy teljesítmény alapján el kellene mennie az i7 4770-nel, hiszen van ennél gyengébb Skylake. De nem merem megvenni, mert ha esetleg ellenőrzi az architekturát akkor lehet hogy el sem indul.
Eddig még minden elment ezen a gépen ami nekem kellett, olyanok futnak mint a Death Stranding meg Total War Warhammer 3, nem is értem hogy ezeknek a (kvázi) 2D-s játékoknak minek ilyen proci... Abszurd lenne ha ezek miatt kellene fejlesztenem
(persze ezek miatt nem is fogok
)Szóval tudom hogy kicsi erre az esély, de ha esetleg van valaki aki megvette innen és lenne kéznél egy Haswell-es gépe akkor megköszönném, ha rápróbálna hogy elindulnak-e egyáltalán.

Simán menni fog, i7-2600k val megy...
-
myckey
veterán
4-5 eve ha jatek akkor csak retrozom. A gond, hogy pont par honapja vittem ujra a W3-at is igy nem tudom mennyire lesz "buta" a regebbi reszek egyszerusege a 3. reszhez kepest. De lehet ranezek majd.
(Hogy a cnc remastered utan miert nem csinaltak egy Dune2000 remastert is mikor amugy is tomegevel jonnek es nagy a hype a remake -ekre na meg a dune-nek is nagyon nagy kar)
Dune lett friss !
-
negro
őstag
Srácok, gondban vagyok. Nagyon örülök, hogy ezek megjelentek, csak az a probléma, hogy egy i7 4770-es (Haswell) proci van a gépemben, ezeknél meg azt írják a minimum requirementnek hogy Skylake kell nekik ami két generációval későbbi.
Azt gondolom, hogy teljesítmény alapján el kellene mennie az i7 4770-nel, hiszen van ennél gyengébb Skylake. De nem merem megvenni, mert ha esetleg ellenőrzi az architekturát akkor lehet hogy el sem indul.
Eddig még minden elment ezen a gépen ami nekem kellett, olyanok futnak mint a Death Stranding meg Total War Warhammer 3, nem is értem hogy ezeknek a (kvázi) 2D-s játékoknak minek ilyen proci... Abszurd lenne ha ezek miatt kellene fejlesztenem
(persze ezek miatt nem is fogok
)Szóval tudom hogy kicsi erre az esély, de ha esetleg van valaki aki megvette innen és lenne kéznél egy Haswell-es gépe akkor megköszönném, ha rápróbálna hogy elindulnak-e egyáltalán.

Hogy mit irnak egy dolog. Furcsalnam ha nem indulna. En egy osregi AMD Phanom II X4-et elek meg mindig. W3Reforged is gond nelkul ment...
-
negro
őstag
4-5 eve ha jatek akkor csak retrozom. A gond, hogy pont par honapja vittem ujra a W3-at is igy nem tudom mennyire lesz "buta" a regebbi reszek egyszerusege a 3. reszhez kepest. De lehet ranezek majd.
(Hogy a cnc remastered utan miert nem csinaltak egy Dune2000 remastert is mikor amugy is tomegevel jonnek es nagy a hype a remake -ekre na meg a dune-nek is nagyon nagy kar)
-
KKaresz45
senior tag
Srácok, gondban vagyok. Nagyon örülök, hogy ezek megjelentek, csak az a probléma, hogy egy i7 4770-es (Haswell) proci van a gépemben, ezeknél meg azt írják a minimum requirementnek hogy Skylake kell nekik ami két generációval későbbi.
Azt gondolom, hogy teljesítmény alapján el kellene mennie az i7 4770-nel, hiszen van ennél gyengébb Skylake. De nem merem megvenni, mert ha esetleg ellenőrzi az architekturát akkor lehet hogy el sem indul.
Eddig még minden elment ezen a gépen ami nekem kellett, olyanok futnak mint a Death Stranding meg Total War Warhammer 3, nem is értem hogy ezeknek a (kvázi) 2D-s játékoknak minek ilyen proci... Abszurd lenne ha ezek miatt kellene fejlesztenem
(persze ezek miatt nem is fogok
)Szóval tudom hogy kicsi erre az esély, de ha esetleg van valaki aki megvette innen és lenne kéznél egy Haswell-es gépe akkor megköszönném, ha rápróbálna hogy elindulnak-e egyáltalán.

-
myckey
veterán
uuuuuu

Warcraft 2
Warcraft, DOOM, Quake, C&C, Prince of Persia("fekete fehér" ) Karateka....A legnagyobbak !

-
BoneDragon
veterán
-
nyunyu
félisten
Zag Zag.
-
Buky87
tag
Szerintem ez pont elég. A Starcraftban is ezt tetszett a legjobban. Mondjok én még Warcraft 1 Remasterednél tartok ott modernizálták kicsit az irányítást is. Többiről késöbb nyilatkozom.
-
shotika
őstag
-
Montanaxy
aktív tag
Hoppá
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Autós topik
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Jövedelem
- Spórolós topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Milyen TV-t vegyek?
- Futás, futópályák
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- iPhone topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- ThinkPad.15,6",FullHD IPS,8.gen.core i7 (8X4,0Ghz)8-32GB RAM,256-512SSD,Vil.bill, Új akku Új töltő,
- iPhone 16 Pro Max 256 gb Black Titanium Kártyafüggetlen. Apple Care+
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Blitzwolf BW-S30 - 175W asztali USB gyorstöltő állomás, digitális kijelzővel - 6db USB port (4x Typ
- Lenovo ThinkPad T14 Touch - i5-10310u
- LG UltraGear 32GS94UX-B OLED Monitor! 3840x2160 / 480Hz / 0.03ms / G-Sync / FreeSync! BeszámítOK
- Eladó egy Xiaomi k50 ultra (Xiaomi 12t pro) snapdragon cpu
- 100%-os Akku! Dell Precision 5570 - i7-12800H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - 4GB GPU - 27% ÁFA (0410AB)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5153, 91% AKKSI
- Ventilátor bazár /LIAN LI/NZXT/PHANTEKS/CORSAIR/MSI/ZALMAN/120MM/140MM/CSOMAGOK/VEZÉRLŐK/LED KIT-ek/
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
)

Valahogy nem szívesen nézném ezt egy 32" 1440p monitoron
En meg nem szedtem le de gondolom 4K support is van.
)


