Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz mondomén #11884 üzenetére

    Pana MILCek normális EVF-et tudnak, árba is beférnek ha nem sietsz. G1 is akad most olcsón, G10sem drága. Más előnyök, más hátrányok. Én most (ha egyszer hazaérek innen :W ) egy bridge (nem ultrafoszoom, bridge) egy milc és egy tükröskét nyúzok hogy meglássam ki lesz a nyertes. fél napom volt idáig, de a D5000 +18-105 vezet, a második helyért az S100fs és a G2 14-42 versenyez (de csak 1 maradhat ofkorsz). (S100fs-ről gondoltam váltani, nem 3 gépet vettem gyorsba')

    Sajna olvastam és kérdeztem annyit mint az állat, de pár óra használat sokkal másabbat és többet mutatott :( . Pláne ha olyan perverziók is hajtanak, mint az M42es obik, ami milcen nagykirály, dslren nagy szopás. A Pentacon 50/1,8 majdnem megmentette a Panasonicot, annyit hozott képminőségben, mélységélességben, fényben. Meg hát féééém, ohm, a lamellák, az élességállítás; mindennek határozott, de finom ellenállása van - merevedésem van amikor azt használom :DDD

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák