Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sestertius

    őstag

    válasz proci985 #25965 üzenetére

    No, megy a Prolimatech... :D

    Szétszerelés előtt egy 15 perces prime95 volt még a H70-el, aztán szerelés stb...
    Aztán - még az első házhűtő venti cseréje nélkül, de az is meglesz még ma - összerakás után ismét prime95 15 percig. 1 fok eltérések /+1 a prolimatechnél/ mutatkoztak a real temp szerint, ami akár felfogható a szobahőmérséklet emelkedésének, vagy bármi egyébnek - vagy legyen egy fokkal jobb a H70, azt sem bánom. Így huzat van a ramok előtt, amivel máris ott vagyok, hogy a ramhűtés - ugyanolyan proci hűtés mellett - megoldva. Alapon 5 fokokkal kevesebbet mutat az érzékelő, de game alatt még nem néztem. Erről értékeket még nem tudok, de biztosan jóval hűvösebb, és ez a (egyik) lényeg...

    Szóval príma a cucc, kicsit mondjuk macerás volt a szerelés, mert a 4 kapocs közül kettőt hajtogatni kellett, mert bele ért a lapátokba, de összességében azt mondhatom, megérte...
    Majd csinálok képeket is. A hűtő minőségi, a manual kissé szegényes volt, de végül is adta magát az egész.

    Első házhűtő a proci hűtő magasságában egy Noctua NF-P12 /ma estig/, de most szereztem egy 14-es Noiseblockert, szóval ezzel nem kizárt, hogy még jobb lesz a végeredmény.

    Úgy tűnik, hűtési gondok megoldva... :))

    Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

Új hozzászólás Aktív témák