Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csubee

    csendes tag

    válasz katt777 #13102 üzenetére

    Lehet.
    Csak tudjátok én nem költök sokat konfig fejlesztésre, azt is ritkán teszem. A jelenlegi gépem is vagy 3 éves és akkor nagy jóindulattal nevezhettem volna közép kategóriásnak.. Kiszolgált engem és még most is azt teszi. Kb ilyen 2-3 évente veszem rá magam, hogy kicsit "komolyabban" pajzánkodjak a gondolattal, bővíteni, fejleszteni kéne. Sajna egyéb más havi rendszerességgel történő kiadásom mellett hetekig ülök, érdeklődök, keresgélek, olvasok. Mi az amire még szükségem egyáltalán, mennyibe is kerül ez enkem. Sajnos általában az árfekvéshez húzok egy erősebb határvonalat, amit rendre át is szoktam lépni. :) Nem sokkal, de sohasem tudtam magam tartani a fix kerethez. Ez nem is mindig probléma, mert ha nem adok ki akkor plusz mondjuk 8-10 ezerrel többet, már rég atualitása lenne a harvervásárlásnak. Jelen pillanatban is ez a helyzet. Alaplap + cpu volt a kiindulási igény. Hamar rájöttem, hogy meg kell fejelnem egy táppal és most egy proci hűtővel is. Mondhatnám úgy is: ez egy ilyen szakma. Jelenleg így állok:

    Arctic Cooling Freezer 7 GT
    Alaplap LGA-775 Asus P5Q SE2 P45
    Tápegység Gigabyte 460W (FSP belsős) SuperB
    Core 2 quad Q6600 (használt)

Új hozzászólás Aktív témák