Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz AMD Power #37430 üzenetére

    Legfőbb hátránya hogy összerakják a kocsit. Értsd, pár hónapig megy s egy csomó kis apróság meghullik, lejön, kattog, kopog, lemerül stb... Ezekkel már nem fogod visszavinni mert hozzászoktál s többet vesztenél de attól még 1-2 év alatt a nyakadon marad egy kupac xar. Volt olyan autóm amit elhoztam s másnap reggel nem indult. Akku off, rádió szólt de érdekesen (csak 1 hangszóró volt a kocsiba), véletlenül megfogtam a lámpát s megégetett (6x akkora izzó ami már olvasztott a foncsort). Ami a legjobb egy évre rá balcsira lefele besütött a csomiból a fény kipakolásnál... ki volt kenve s fényezve de egy marha nagy luk volt ami elkezdte leszedni a fél csomit. Ezekről mind tudtak mert ők rakták össze de pár havonta jött ki a hiba s emiatt már nem viszed vissza. Jah s volt ahol a használtas pillanatragasztóval előttem tette fel a műanyag külső elemeket :)) Ki lehet fogni ilyen magán szakit is de ott több az őszinte alak aki csak a kis pénzét akarja.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák