Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Tökmindegy #23019 üzenetére

    "De ha akarod én készséggel elhiszem ,hogy nálatok a családban mindenki F1 es pilót és fogyasztás bajnok is egyben"

    Ezen mekkorát röhögtem. :C

    (#23021) Varoz: "Apropó fenntartási költség, megnéztem még egy alkatrész árat a Mazda 323P vs. VW Polo ügyben. Nehogy szó érje a ház elejét. Nos a lengéscsillapító is egy árban van. Akkor miről van szó? A drágább alkatrész tétele úgy tűnik megdőlt."

    Ajánlom figyelmedbe az előző hozzászólásomat.

    (#23022) harry: "Kutya amúgy egy termetes Vizsla."

    Átsiklottam a kutya felett. Így már érthető a nagy autó.

    (#23062) hobizoli: keskenyebb gumikat és hosszabb váltót kihagytad.

    (#23073) hobizoli: ne okoskodj már. Ladához köztudottan csak a traktorosok értenek! :D

    (#23109) Balupapa: Ennyi! ;)

    (#23110) Varoz: Melyik hozzászólásban tett említést a kutyáról? Mert én neduddki hsz.-éből szereztem tudomást a négylábúról. Amúgy TE rugóztál mindvégig, hogy a Polo egy nevetséges rokkantkocsi és de bezzeg a csodamazda! Ami még 6litert se fogyaszt százon annak ellenére, hogy városban dugózol meg országúton 165-el nyelezed a vasnak. Szerinted ezt bekajálja itt bárki is de komolyan? :P Úgy látszik nálatok a családban mindenki született Stig az udvarban meg csodaautók sorakoznak amik kifejezetten termelik a benzint. Taníts minket mester!

    [ Szerkesztve ]

    A demokrácia a csőcselék uralma

Új hozzászólás Aktív témák