Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RJ45

    junior tag

    válasz tboldi #203727 üzenetére

    #203725Vismajor01
    Pár éve még vakon azt mondtam volna én is, hogy Auris, de amióta elkezdték ezek a kis Toyota benzinmotorok zabálni az olajat már inkább fázom tőle.

    #203727tboldi
    Lehet, hogy megnézem a végén ezt a Fiat-ot tényleg. Csak apám vett anno újonnan egy Linea-t és abban az autóban 1 napos korában olyan volt a váltó, mintha lekvárt kevernél.
    Vajon még mindig ez a borzalmas bowdenes megoldás van a Fiat-nál? Aki ezt kitalálta az se tudja miért csuklik...

    #203728dong86
    Igen a franciát ha lehet kerülném. Életemben egyszer volt Citroenem. Elég is volt

    #203722szabonagyur
    Ha úgy teszem fel magamnak a kérdést, hogy 10 év múlva mit szeretnék árulni, egy 15 éves fókát vagy egy 20 éves Astrát azért az sem nehéz kérdés.
    Csak persze nagyon nem mindegy, hogy a 10 év alatt mennyit kell locsolni rá.

    Látom én is, hogy ez nehéz. Lehet el kéne engedni teljesen és inkább valami 1-2 éves alig futott Colt és inkább az áruszállítóknak fizetni, mint a szerelőknek. Csak annyi minden van. Egyszerűbb lenne sokkal az életem egy kombival. Nem tudom, még rágom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák