Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    megjártam ma Debrecent érte: [link].Nem lett vétel, egyrészt mert nagyon kevésnek érződik a motor a kasztnihoz, másrészt mert a szervizmúltja nem kellőképpen alátámasztott. Van egy szem szervizszámla 55ezernél, a többi olajcsere otthon történt, higgyem el bemondásra... Ezt tetézte a benzinszagú motorolaj, úgyhogy inkább elengedtük. A sync rendszer nagyon fasza, meg egyébként fék-futómű tekintetében nagyon kellemes a típus. Egyébként élőben nem volt ennyire gyászos a beltér sem - ettől függetlenül igényel egy alapos kozmetikát- , valamint tényleg törésmentes a kasztni, vonalban áll mindenhol. Gumik repedezettek, pedig 3715-ös DOT-os a hátsó páros.

    Viszont hazafele, hogy a lelkem megnyugodjon, megnéztem a máyköl által korábban linkelt A4 cabriot, az elég szép állapotban van, egészségesnek tűnik mindene és ez is törésmentes. Az egyedüli fájó pont a tempomat hiánya, nem tudom ezt a külön karos audis mókát mekkora munka, pénz és szívás utólagosan berakni. (de jó lenne egy indexkaron levő tempomat is, mint a korabeli polcvágenekben) Jövő hétvégén visszaballagunk asszonypajtival is, hogy őt mennyire győzi meg. Itt a veszteséglistán 4 gumi (nem gyári méret) és egy pár első fényszóró szerepel, ezek rommá mattultak már, mint minden korabeli darabon.

Új hozzászólás Aktív témák