Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz alázógyík #141142 üzenetére

    Ha rajtam múlna már az összest beszüntettem volna ... nagyon gáz az egész !

    Az a baj hogy amit már korábban is mondtam az embereket nagyon jól meglehet ám etetni a marketingel, pedig elég csak kicsit a dolgok mögé nézni ! :))

    Hogy miért is léteznek gőzös mosók ? azért mert a kedves tulajdonosnak nem volt 10M Ft -ja arra hogy kiépítsen egy csatornarendszert !

    Az autó a legnagyobb ellensége ez a gőzös tisztítás, ettől már még a benzinkutakon a kefés darálós mosás is fényezőkímélőbb mint ez !

    (#141143) B-L-A-C-K

    Ügyesen letagadják hogy az már rajta volt, nagyon ügyesen kitudnak ám bújni a felelősség alól, persze ha ezt nem látom akkor én sem hinném el :D

    Közöm nincs egy kozmetikához sem szóval nekem biztosan nem konkurencia, csak jó tanácsból írtam nehogy pórul járj !

    De komolyan fogok erről csinálni egy gyönyörű szép tesztet ... majd nyáron szépen lepolírozom az autóm és lefényképezem, és amikor koszos lesz elviszem egy ilyen gőzös csodába és utána is csinálok egy képet, meghökkentő lesz a különbség, ebben biztos lehet mindenki !

    Autókozmetikás topikban szerintem tudnak a srácok mesélni ! és mindegy nem Off -olok tovább, majd várom a véleményed hogy milyen lett az autó :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák