Hirdetés
- Milyen videókártyát?
- Apple asztali gépek
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Projektor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Milyen monitort vegyek?
- Vezetékes FEJhallgatók
-
50 - 1
23271 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2020-11-30 08:36 Téma összefoglaló
● ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
● a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!
Aktív témák
-
engusz
veterán
-
Parci
HÁZIGAZDA
-
Bencom
senior tag
Ez nem ebbe a topicba való, hanem ide Bővebben: link
Amúgy Te is változtass a viselkedéseden. (Ne kérdezz vissza, hogy miért, inkább kicsit gondolkodj el kérlek!
) A többi fórumozót pedig majd mi szemmel tartjuk. De ha éppen aktuálisan piszkálnak, jelezd nekünk valamilyen formában...Köszönöm.
Próbálkozom, de látod milyen a hozzáálásuk: Az istennek sem hagynak békén...
Mod:Van bennem annyi ''cucc'', hogy nem oda fogom őket beírni/bővebben link, tudod/.
Mellesleg jártam ott, és tudom, hogy mire való, de ez nekik szól:
BENNEM MÉG VAN ENNYI BECSÜLET.
[Szerkesztve] -
engusz
veterán
-
Som@
őstag
Ez nem ebbe a topicba való, hanem ide Bővebben: link
Amúgy Te is változtass a viselkedéseden. (Ne kérdezz vissza, hogy miért, inkább kicsit gondolkodj el kérlek!
) A többi fórumozót pedig majd mi szemmel tartjuk. De ha éppen aktuálisan piszkálnak, jelezd nekünk valamilyen formában... -
Sanya
nagyúr
-
Parci
HÁZIGAZDA
-
Bencom
senior tag
Egy kérdés:
Hogyan tudnám lekoptatni Gambitot, és az általa ellenem hangolt csapatot?
Lásd: Lámatopic, Arckép request, és majdnem mindenhol, ahol eddíg jártam... -
Flashy
veterán
na leirom megin a javaslatomat, hátha

legyen jobb oldalt a legutobbi hozzászólásaim lista, meg bal oldalt az általános meg a hardverpiac legutóbb hozzászólt topikjainak listája is hosszabb (esetleg lehet a szakmai lista is hosszabb). elfér... -
engusz
veterán
Hosszú ideig nem lehetett megnyitni az oldalt. Mi volt a baj?
-
Parci
HÁZIGAZDA
-
Cane
őstag
Yeahh... a brand new IQ champion comin':
Üdvözlünk geci-maci!
Regisztrált tagok száma: 18293 -
mr.geeZ
aktív tag
...Mint ahogy lennt, a téma szerinti kibontásnál a PROHARDVER! link a hírek felett (a hírek nyilván jól vannak linkelve), de ez valszeg amúgy se a ti ''hatáskörötök'', szóval sry, csak megjegyeztem, hogy ti is megjegyezhessétek

-
KovacsUr
addikt
-
Parci
HÁZIGAZDA
Ha az index-ről jövök a ''prohardver.index.hu'' -ra, akkor:
Proxy Error
The proxy server received an invalid response from an upstream server.
The proxy server could not handle the request GET /.
Reason: Could not connect to remote machine: Connection refused
(én pl. index-el nyitok, és amikor végigolvastam nyomok mindig a PH!-ra a lenti linkre, de most nem megy...)Honnan a pékből van még prohardver.index.hu -s link? Elvileg az Indexen is már csupa Prohardver.hu -s link van, nem a régi...
-
kamikaze boci
őstag
Parci: egy sütis kedvencek a legutolsó hozzászólások alá megoldható vajon?
-
Vitus
őstag
Az új szerver nem tűnik nekem gyorsabbnak a réginél sőt.
Mi ez a lassúság? Vagy vissza lett rakva a régi masina? -
Gambit
őstag
-
Som@
őstag
Egy kép többet mond ezer szónál.
Bővebben: link -
Vikthor
nagyúr
Én ebbe benne lennék, te fejlesztenéd a web részét, ha kell, én meg vadásznám a drivereket... esetleg még a firmware update-et is bele lehetne rakni, igaz azt mindenki a saját felelősségére használja. Te budapesti vagy?
-
Glottis
senior tag
-
[amne]
senior tag
Ha esetleg kell hozzá egy segítő, még egy ember, szívesen vállalom. Van egy pár elképzelésem hogy lehetne feldobni a Letöltések oldalt.
-
mr.geeZ
aktív tag
Ha az index-ről jövök a ''prohardver.index.hu'' -ra, akkor:
Proxy Error
The proxy server received an invalid response from an upstream server.
The proxy server could not handle the request GET /.
Reason: Could not connect to remote machine: Connection refused
(én pl. index-el nyitok, és amikor végigolvastam nyomok mindig a PH!-ra a lenti linkre, de most nem megy...) -
Pacák
senior tag
Ha átállítom a hozzászólások számát, illetve megfordítom a hozzászólások megjelenítésének irányát, akkor mindig átdob az aktuális fórumoldalról ide: Bővebben: link

-
Vikthor
nagyúr
Elgondolkozok rajta, mert tényleg bosszantó szerintem. Nemsokára lesz nálunk is (otthon) gyors net, azt azzal kényelmesen tölthetek fel a PH!-s szerverre drivereket. Ráadásul, akkor büszkén mondhatom el magamról azt, hogy tettem is vmit az oldalért.
Gondolom van ftp... 
-
Mennyi?
aktív tag
Valóban ezt kifelejtettem pedig eszemben volt. Én megnéztem IE alatt is létezik a hiba tehát:
4: ''Irányváltó gombok a főoldalra dobnak'' bug, IE és Firefox alatt is létező hiba, a fórum hozzászólásainak csökkenő vagy növekvő sorrendjét változtató gomb a Fórum főoldalrá dob vissza. (az irány váltás egyébként sikeres)Ha ez bug(!?), akkor ugyanezt csinálja a blokkméret megadásnál is.
Az adott témacsoporton belüli témalista lekéréseknél nekem az is elő szokott fordulni(IE6), hogy ha 300-ra van állítva akkor az utolsó hsz idejét már nem látom mert kicsúszik a keretből (mintha rosszul tördelné). Ugyanez viszont a 30-as blokk megadásánál már nem fordul elő!? /A többi mérettel már nem próbáltam./ -
anaqer
veterán
Mondtam én hogy lesz itt finomság... w1r3h4x0r MSI alaplap, yummy!
Bővebben: link (Bocs, abbafejeztem.)
De ha Vikthor nem vállalja, esetleg beugornék. -
anaqer
veterán
-
BobMaster
senior tag
Ezt én komolyan nem értem, de most már lehet, hogy tényleg bennem van a hiba.
Mi is az oldal neve? Pro? Azaz professzionális hardver oldal? Mennyiből ál egy olyan házigazdát kitüntetni egy olyan feladattal, hogy az aktuális drivereket le lehessen tölteni a kedvenc oldalról és ne kelljen mindig a különböző cégen honlapjain bogarászni drivereket... Bezzeg 2002-es driverek vannak dögivel, meg directx 7...
Na jó van.... 
Ha kapsz hozzá jogot, megcsinálod?
-
Vikthor
nagyúr
Ezt én komolyan nem értem, de most már lehet, hogy tényleg bennem van a hiba.
Mi is az oldal neve? Pro? Azaz professzionális hardver oldal? Mennyiből ál egy olyan házigazdát kitüntetni egy olyan feladattal, hogy az aktuális drivereket le lehessen tölteni a kedvenc oldalról és ne kelljen mindig a különböző cégen honlapjain bogarászni drivereket... Bezzeg 2002-es driverek vannak dögivel, meg directx 7...
Na jó van.... 
-
Parci
HÁZIGAZDA
-
Bencom
senior tag
Az utolsó hozzászólás rész mennyire van most újabban korlátozva?
Nekem tizenháromnál tart éppen... -
crab
senior tag
Ha azzal az oldallal vannak gondok akkor nekem írj!

ez egy próba, hogy működik-e:
működik, az a gyanúm, hogy nem explorerből akarod használni, pedig sajnos csak abból működik.
[Szerkesztve] -
MUŁĐER
addikt
Opera-ban elcsúsznak balra az akutális fórum,akkor hogy hányas oldalon vagyok meg ezek a gombok,egymásba belecsúsznak elég ronda.
-
Bencom
senior tag
Az új hozzászólás ablakban levő vigyoripofák beillesztését jó lenne egyszerű kattintással elérni, és a Félkövér, dölt, aláhúzott sorformázást jó lenne WORD szerűen megcsinálni.
Még nem adom fel!!!
-
Bencom
senior tag
Parci!
Tibi98-nak magától megjavult a dolog...
Azt mondta, addig próbálkozott, míg jó nem lett.
De az a kis h... lusta volt ide megírni, pedíg szoltam neki, hogy írjon, ha sikerült.
Persze azóta ez már egy második topic...
-
[amne]
senior tag
Hát ma nagyon ráérek bug vadászatra úgyhogy egy új: Letöltések menü, utána bármelyik menüpontra kattintok ez jön elő:
Warning: pg_exec(): supplied argument is not a valid PostgreSQL link resource in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 148
Remélem nem baj hogy beszúrtam ide. -
[amne]
senior tag
Nem tudom, utóbbi időkben nem nagyon mozogtam PH-n volt egy kis szünetem. Közben jelent meg ez a jobb oldali dolog, most pedig hogy működik látom teljes valójában. Nekem is kettő szerepel.
-
Gambit
őstag
Nem tudom, hogy jó helyre írom-e, de nem müxenek a szmájli beszúrások a http://crab.wc.hu/keret.cgi?/index.html címről.

-
Cathfaern
nagyúr
Ez így volt mindig is, nem?

Mondjuk most nekem kát Javítsuk a PH!-t topic van az utolsó hsz listámon
Ugyebár a régi bár át lett nevezve, de azóta nem szóltam bele (meglepő módon
), így az ezzel a névvel szerepel
[Szerkesztve] -
[amne]
senior tag
Na megmondtam

Amúgy csak teszt, átnevezett topicokat hogy kezel jobb oldali menü.
Tökéletesen
hozzászólás megírásáig régi cím szerepel jobb oldalon, mad utána már az új.
[Szerkesztve] -
Parci
HÁZIGAZDA
Ide írjátok a bugokat, ezt a topikot figyelem..
-
[amne]
senior tag
Hát szerintem ennél jobb helye nem is lehetne, már előző topicja is azért indult hogy készítők figyelmét felhívjuk hibára. A ''bug az új PH motorban'' pedig amennyire én tudom most nyílt vmikor hirtelen felindulásból, mivel nicns is új ph motor ezért teljességel inkompetens ésk érem monnyon le..

-
Agyasima
őstag
Én csak azt szeretném kérdezni hogy az említett Mozilla/Firefox bugok javításai megtörténnek e majd valamikor, nem sürgős lehet velük élni de bug. Leírom még egyszer hogy ne kelljen másikban keresni:
1. ''Kicsúszik az alja a topicoknak'' bug, némely topic 1. hsz-e kicsúszik mintha egy másik ''frame''-ben lenne. Kijelölés és egér lehúzásával ''legördül''. Ekkor természetesen a teteje csúszik ki.
2. ''PH! logó frissít'' bug, a nagy PROHARDVER! Az Online... logó, nem a főoldalra dob, hanem frissíti az adott oldalt.
3. ''Cikkek, opció gombjai becsúsznak balra'' bug, ez is csak némelyik cikknél jelentkezik, a hozzászólás írása stb. opció gombok jobb oldalről közvetlenül a legördülő menü mellé csúsznak középre.
Fentieket csak Mozilla/Firefox alatt tapasztaltam, más Firefox userek is megerősítették mind 0.8, mind pedig 0.9 alatt. Mozzila 5-ös motort használ ezért gondolom a többi Mozzila alatt is léteznek ezek a hibák. Internet Explorer 6 vagy újabb alatt ellenőriztem, egyiket se sikerült előhozni.
[Szerkesztve]Pont ezek jelentkeznek nálam is... mily meglepő: Mozilla 1.6-tal.
[szerk] talán jobb helye lenne ezeknek a postoknak a ''bug a z új PH motorban'' v milyen című totyikban...
[Szerkesztve] -
[amne]
senior tag
Valóban ezt kifelejtettem pedig eszemben volt. Én megnéztem IE alatt is létezik a hiba tehát:
4: ''Irányváltó gombok a főoldalra dobnak'' bug, IE és Firefox alatt is létező hiba, a fórum hozzászólásainak csökkenő vagy növekvő sorrendjét változtató gomb a Fórum főoldalrá dob vissza. (az irány váltás egyébként sikeres) -
Vikthor
nagyúr
A letöltés résznél ott vannak a kőkörszaki driverek...
De az újjak miért nincsenek? 
-
Pet_i
senior tag
Én csak azt szeretném kérdezni hogy az említett Mozilla/Firefox bugok javításai megtörténnek e majd valamikor, nem sürgős lehet velük élni de bug. Leírom még egyszer hogy ne kelljen másikban keresni:
1. ''Kicsúszik az alja a topicoknak'' bug, némely topic 1. hsz-e kicsúszik mintha egy másik ''frame''-ben lenne. Kijelölés és egér lehúzásával ''legördül''. Ekkor természetesen a teteje csúszik ki.
2. ''PH! logó frissít'' bug, a nagy PROHARDVER! Az Online... logó, nem a főoldalra dob, hanem frissíti az adott oldalt.
3. ''Cikkek, opció gombjai becsúsznak balra'' bug, ez is csak némelyik cikknél jelentkezik, a hozzászólás írása stb. opció gombok jobb oldalről közvetlenül a legördülő menü mellé csúsznak középre.
Fentieket csak Mozilla/Firefox alatt tapasztaltam, más Firefox userek is megerősítették mind 0.8, mind pedig 0.9 alatt. Mozzila 5-ös motort használ ezért gondolom a többi Mozzila alatt is léteznek ezek a hibák. Internet Explorer 6 vagy újabb alatt ellenőriztem, egyiket se sikerült előhozni.
[Szerkesztve]No meg a hozzászólásirány váltó is még mindig visszadob a fórum főoldalára.

(IE-ben még nem próbáltam, lehet hogy ott is, nem tudom.) -
[amne]
senior tag
Én csak azt szeretném kérdezni hogy az említett Mozilla/Firefox bugok javításai megtörténnek e majd valamikor, nem sürgős lehet velük élni de bug. Leírom még egyszer hogy ne kelljen másikban keresni:
1. ''Kicsúszik az alja a topicoknak'' bug, némely topic 1. hsz-e kicsúszik mintha egy másik ''frame''-ben lenne. Kijelölés és egér lehúzásával ''legördül''. Ekkor természetesen a teteje csúszik ki.
2. ''PH! logó frissít'' bug, a nagy PROHARDVER! Az Online... logó, nem a főoldalra dob, hanem frissíti az adott oldalt.
3. ''Cikkek, opció gombjai becsúsznak balra'' bug, ez is csak némelyik cikknél jelentkezik, a hozzászólás írása stb. opció gombok jobb oldalről közvetlenül a legördülő menü mellé csúsznak középre.
Fentieket csak Mozilla/Firefox alatt tapasztaltam, más Firefox userek is megerősítették mind 0.8, mind pedig 0.9 alatt. Mozzila 5-ös motort használ ezért gondolom a többi Mozzila alatt is léteznek ezek a hibák. Internet Explorer 6 vagy újabb alatt ellenőriztem, egyiket se sikerült előhozni.
[Szerkesztve] -
Panther
HÁZIGAZDA
Basszus épp most zárták be az orrom előtt. Pedig a hsz-t már megírtam, csak postolni nem tudtam.

...mit is akartam írni? Ja, azt hogy ''A fene, akkor most frissíthetem a topiklistám!
'' Hmm. Végülis semmi lényeges. -
Pet_i
senior tag
A Javítsuk a Prohardvert! ([link]) topic folytatása.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Panther:
Úgy döntöttem átveszem a ''Moderátort keresek'' topikban kitalált okosságot, mégpedig hogy a megválaszolt kérdéseket/bejelentéseket OFF-ba teszem. Szóval ha valaki OFF-ban ír mostantól, akkor jó eséllyel nem fogom elolvasni amit írt. Úgyhogy mindenki legyen ontopic.
Aktív témák
-
50 - 1
23271 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Milyen videókártyát?
- Torrent meghívó kunyeráló
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Apple asztali gépek
- Windows 10
- Linux kezdőknek
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Projektor topic
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol extra kontroller garanciával hibátlan
- Apple iPhone 16e 128 GB White 100% Akkumulátor 12 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- iPhone SE 2020 128GB Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4893, 96% AKKSI
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H110M i5 7500 8GB DDR4 500GB SSD GTX 1650 4GB Akyga DeepCool 400W
- Dell Inspiron 5441 Snapdragon X Plus / 16GB 512SSD/ AI PC Brutál akkuidő
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Ez a három szó nem mond túl sokat. Csak következtetni tudok. Valami kernel hiba volt, amit kihasználtak és ezáltal leterhelték a rendszert?

) A többi fórumozót pedig majd mi szemmel tartjuk. De ha éppen aktuálisan piszkálnak, jelezd nekünk valamilyen formában...



Gondolom van ftp...


'' Hmm. Végülis semmi lényeges.
