Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
polonic
félisten
Kinek mennyit bír a 44 mm-es verzió?
Nekem 2-3 nap meglenne, ha nem nyomkodnám annyit, de élmény használni egy Watch5 Pro után, ami igaz többet bírt, de döcögős volt már nagyon. Aktív használat mellett 1-1,5 nap...
Tegnap este fél9-kor lett levéve a töltőről és most 81%-on van. Annyi csalás van benne, hogy reggel 5-ig repülőüzemben volt. Be van minden mérés kapcsolva, AOD off, bluetooth kapcsolat off (csak néha csatlakoztatom rá egy 10 percre). Ugyanezzel a használattal a Watch5 Pro 4 napot bírt.Nekem is 2-3 nap. Attól függ, megyek-e bicajozni vagy úszni.
AOD off, 10 percenkénti pulzusmérés, éjszaka rajtam, véroxigén off, repülő on. -
polonic
félisten
-
Tomi881
tag
-
S@c@
őstag
Kinek mennyit bír a 44 mm-es verzió?
Nekem 2-3 nap meglenne, ha nem nyomkodnám annyit, de élmény használni egy Watch5 Pro után, ami igaz többet bírt, de döcögős volt már nagyon. Aktív használat mellett 1-1,5 nap...
Tegnap este fél9-kor lett levéve a töltőről és most 81%-on van. Annyi csalás van benne, hogy reggel 5-ig repülőüzemben volt. Be van minden mérés kapcsolva, AOD off, bluetooth kapcsolat off (csak néha csatlakoztatom rá egy 10 percre). Ugyanezzel a használattal a Watch5 Pro 4 napot bírt.A pulzus szenzor pontosabb neked az 5 pro után?
-
Tomi881
tag
Kinek mennyit bír a 44 mm-es verzió?
Nekem 2-3 nap meglenne, ha nem nyomkodnám annyit, de élmény használni egy Watch5 Pro után, ami igaz többet bírt, de döcögős volt már nagyon. Aktív használat mellett 1-1,5 nap...
Tegnap este fél9-kor lett levéve a töltőről és most 81%-on van. Annyi csalás van benne, hogy reggel 5-ig repülőüzemben volt. Be van minden mérés kapcsolva, AOD off, bluetooth kapcsolat off (csak néha csatlakoztatom rá egy 10 percre). Ugyanezzel a használattal a Watch5 Pro 4 napot bírt. -
filipó
csendes újonc
Watch 7-em van de a telefon Xiaomi. A hőmérséklet adat nem frissül automatikusan,hiába van beállítva óránkénti frissítésre. Sajnos nem lehet beállítani más alapértelmezett időjárás appot mint ami gyárilag van. Tudtok erre valami megoldást?
-
mSchumi87
senior tag
Sziasztok a zold szinu mennyire zold? Videoban inkab ilyen sotet szurkenek tunik. Koszi
-
Hallosz
senior tag
Köszi a tesztet. Jómagam Kb. egy hónapja használom, az 5-öt váltotta. Pulzus, lépésszámláló, EKG, szöveges üzeneteket olvasom, néha írok. Teljes szimbiózisban a telefonnal wifi és hely nélkül, aktív alvásfigyeléssel 3 napos üzemidő.
A Watch6-ot a lünetta miatt hagytam ki, nem kedvelem.
Este töltöm, zuhanyzás - olvasás - vacsi alatt töltöm. -
Rigormortiis
veterán
Többet vártam, így szerencsére nem érzem, hogy le kéne cserélnem a 6 klasszikot.
-
szabi__memo
nagyúr
Az új érzékelő jobb? Semmi pozitívan nem olvastam róla
-
jacis
nagyúr
Attól okosórák, hogy lehet rájuk bármilyen appot fejleszteni és telepíteni, mint egy telefonra. És van is rengeteg app a play store-ban. Aztán vannak az okosórának csúfolt készülékek is, melyekre csak nagyon korlátozott számú app van, ha van egyáltalán. Azok persze sokáig bírják akkuval, mert nincs rajtuk egy általános operációs rendszer, ami értelemszerűen sokkal többet fogyaszt, mint egy darab készülékre fejlesztett rendszer.
+1
-
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet.
-
olcsoleves
csendes tag
Igen, a lehetőség mindig adott, hogy plusz pénzt költs valamire, amit az alapcsomag is tartalmazhatott volna, vagy amit egy korábbi modell alapból tud egyszerűen a kialakítása miatt. Opciónak jó, de én továbbra is azt preferálom, amikor nem kell plusz kiadásokkal számolnom és ebből a szempontból jobb lett volna, ha a későbbi modellek is hasonló designt örököltek volna. Igen, akkor a kutya sem venne képernyővédő alkatrészeket...
-
viewdetails
addikt
Emellett a W5 pro kialakítása is kedvezőbb, mivel a titániumkeret széle kijjebb áll a képernyőnél, ami az ütések zömét simán felfogja.
Két éve használom, többször sikerült már odaverni valamihez, de emiatt a képernyő sosem kapott egy legyintést sem. -
olcsoleves
csendes tag
Emellett a W5 pro kialakítása is kedvezőbb, mivel a titániumkeret széle kijjebb áll a képernyőnél, ami az ütések zömét simán felfogja.
Két éve használom, többször sikerült már odaverni valamihez, de emiatt a képernyő sosem kapott egy legyintést sem. -
ollie
MODERÁTOR
-
ollie
MODERÁTOR
Így van értem én,( hogy gőzgép, de mi hajtja) de semmi haszna, értelme. Persz tudom nekem; és vannak igen hasznos app ok pl hogy letudja kapcsolni a user a lámpát anélkül hogy megmozduljon, de nagy % uk szemét. ( megjegyzem pl barometer app ami min 48 órás chartot tud rajzolni az nincs, számlapban sem, de mondjuk ennek lenne értelme is)Ezért lenne jó pl samsungál csinálnának egy watc7 lite vagy bármi lehetne a neve ilyen design-al hasonló funkciókkal, nem op rendszeres órát. Lehet az fejlődés lenne...
Amúgy bizonyos számlapokon be lehet állítani, hogy grafikonban mutassa a levegő nyomását, vagyis valamennyit biztos eltárol belőle.
-
Noukoum
veterán
Le szoktam, de pont ebben a cikkben is írja Bone, hogy nem igazán remekel ezen a téren ez a modell.
Amúgy meg van már egy rakás eszközöm, aminek sűrűn figyelni kell a töltését, nem kell még egy. 
végső soron pedig én többhetes üzemidő helyett csak annyit várok el egy saját karomra kinézett órától, hogy egy rövid zuhanyzás ideje alatt visszatöltsön annyi energiát, amennyi a legutóbbi óta távozott, ettől pedig a teljesértékű, nyílt operációs rendszerű okosórák nagyon messze vannak.
lásd:#32 hozzászólásom. Nyilván biztosan van olyan ember aki 3 perc alatt elintézi a zuhanyt és már venné is vissza az órát. Meg van olyan aki szerint okostelefonnál a 60 perces töltési idő már szánalmasan lassú mert neki 20 perc kell, meg van olyan akinek a 1000kms hatótáv kell autónál mert ő nem áll meg egy ilyen távnál mert csak.
Na ilyen hülye szésőségekhez már bocsánat bármilyen termék alkalmatlan. Az ne használjon semmit mert mindenben megtalálja a számára elfogadhatatlan hibát.Félreértés elkerülése végett, nem a Samsungot védem. Meg nincs bajom a több hetes üzemidejű órákkal.
-
Noukoum
veterán
Ez szerintem simán ON hiszen Samsung okosórához kapcsolódik.
[link] Ez alapján 5-100% 70 perc, kb apple watch gyorstöltés szint, de a xiaomi vagy oneplus sem tud sokkal jobbat.
Egy kis matek: nagyon egyszerű, mindig egy picit többet kell töltéskor beletölteni az órába mint amennyit aznap fel fogsz az használni, így lényegében nem fogod lemeríteni. Valójában csak annyit kellene amennyit fel fogsz használni, de mivel senki sem akar ezzel foglalkozni és véletlen lemerülni sem ezért kell a biztonsági tartalék.Értsd: ha aod nélküli 2-3 nap az üzemidő, akkor az napi 33-50% energiafelhasználás. Azaz naponta bele kell tölteni 40-60 százalékot (a tartalék miatt). Ezt a fenti töltési sebesség mellett simán tudja tisztálkodás vagy reggeli készülődés alatt szerintem (nyilván attól függ kinek ez mennyi idő).
Én Oneplus Watch 2-t használok, reggeli tisztálkodásra teszem fel tölteni minden nap 20-30 percre és sose kell a töltéssel foglalkoznom. Őszintén szólva hiányolom a 80%-os töltési limitet mert az óra üzemideje nekem 3 nap (alvásfigyeléssel és aod nélkül), a töltési sebesség meg hivatalos adatok szerint 0-100% 60 perc így gyakorlatilag teljesen felesleges a mindennapokban az óra teljes kapacitása, nem használok annyi energiát edzéssel sem. 20-30 perc tisztálkodás alatt legalább 40-60%-ot beletölt, őszintén szólva nem figyelem mert szükségtelen.
Összehasonlításként egy Apple Watch SE 2022-ről jövök, lassú töltéssel és jóval gyengébb üzemidővel. Na ott ez nem működött, reggel nem töltött bele eleget és alvás előtt rá kellett töltenem aminek az lett a vége hogy sokszor elaludtam óraviselés nélkül. Na meg egy napközbeni 90 perces edzés után már nézegetni kellett az aksit mert annyira gyenge volt. Na ez kínlódás. A gyorstöltéssel és betonstabil 1 napos üzemidővel nem az, amennyiben leveszed a napi tisztálkodáshoz vagy alváshoz.Az akkudegradációval meg nekem az a bajom hogy ezek a kütyüket amúgy sem használjuk tovább 4-5 évnél, így ugyanúgy lecseréled azt amit naponta kellett tölteni meg azt is amit havonta.
-
polonic
félisten
Zafír kristály a kijelzőjük. A rendes órákon is ilyen az üveg rész. Nagyon nehezen sérül meg.
-
polonic
félisten
-
ollie
MODERÁTOR
Ja, jelenleg a W5 Pro éri meg a legjobban szerintem, nagyon jó óra. Én mondjuk azt cseréltem Ultrára, de én kevésbé nézem az ár/érték arányt.
-
OFF
csendes tag
Nekem az a bajom a sima hetesekkel, hogy kijelzők kiállnak nem védi őket semmi. Az Ultra ára brutál. W4 Classicomat ezért W5 Prora cseréltem. 2 év múlva talán amikor jóárban lesz jöheta a Pro csere Ultrára.
-
bollokcs80
Korrektor
Zuhanyzáshoz, fürdéshez, alváshoz leszoktad venni az órát? Ha igen és van gyorstöltés, az idő alatt feltölt az óra és sosem kell időt, energiát pazarolni a töltésre hanem mindig működik. Mágneses töltővel még az sincs hogy be kell dugni egy kábelt.
Nyilván ha valaki 2 hétig nem akarja levenni az óráját a kezéről akkor ez nem opció, de nagyon meglepődnék ha a hosszú üzemidős órák kedvelői ezt csinálnák tömegesen ezt csinálnák.
Le szoktam, de pont ebben a cikkben is írja Bone, hogy nem igazán remekel ezen a téren ez a modell.
Amúgy meg van már egy rakás eszközöm, aminek sűrűn figyelni kell a töltését, nem kell még egy. 
-
S@c@
őstag
Zuhanyzáshoz, fürdéshez, alváshoz leszoktad venni az órát? Ha igen és van gyorstöltés, az idő alatt feltölt az óra és sosem kell időt, energiát pazarolni a töltésre hanem mindig működik. Mágneses töltővel még az sincs hogy be kell dugni egy kábelt.
Nyilván ha valaki 2 hétig nem akarja levenni az óráját a kezéről akkor ez nem opció, de nagyon meglepődnék ha a hosszú üzemidős órák kedvelői ezt csinálnák tömegesen ezt csinálnák.
szerintem ez jó megoldás lehetne, csak sajna pont a samsung fél a gyorstöltéstől.
-
Noukoum
veterán
Engem továbbra sem tudnak meggyőzni ezek az órák a készenléti idő nevetségesen kevés az ár meg magas. Amire én használom, egy Amazfit is bőven jó, 2-2,5 hetes üzemidővel és kedvezőbb áron.
Jó volt látni AliceWake-et, simán reklámozhatnák vele az órát.
Bone123: A cikk végén hibás a Watch6 Classic linkje.Zuhanyzáshoz, fürdéshez, alváshoz leszoktad venni az órát? Ha igen és van gyorstöltés, az idő alatt feltölt az óra és sosem kell időt, energiát pazarolni a töltésre hanem mindig működik. Mágneses töltővel még az sincs hogy be kell dugni egy kábelt.
Nyilván ha valaki 2 hétig nem akarja levenni az óráját a kezéről akkor ez nem opció, de nagyon meglepődnék ha a hosszú üzemidős órák kedvelői ezt csinálnák tömegesen ezt csinálnák.
-
nkmedve
őstag
Kínlódik a Samsung, hogy évente kidaobjon valamit. De ennek semmi értelme. 2-3 napos üzemidő. persze de az mit jelent? 72-96 óra folyamatos vagy 4x12 óra használattal jön ki? ha az ember használja ezeket, hogy minden szenzor menjemn kb minden értesítés annak tuti nem jön ki a 3 nap samuval . Persze ezek okos órák az örök vita hogy mi a fenétől az , mert amit tudnak azt tudják szinte az aktivitás mérők is.
Nálam a Watch 6 Classic 72 órát szokott hozni normál használat mellett, úgy, hogy pulzus és alvásfigyelés aktív és folyamatosan rajtam van. Ebbe belefér 1-2 órányi edzés is. Nyilván ha sokat nyomkodom az órát, mindenféle appokat használok, akkor kevesebbet fog menni.
Nem mondom, sokkal jobban tetszene ha hozna 1-2 hét üzemidőt, de nem vészes így sem szerintem. -
viewdetails
addikt
Nekem ugyanazzal a használattal +30% az akku a Watch4 46 Classichoz képest. A lünetta hiányától tartottam, de megszoktam. 6-osról nem váltottam volna, így viszont jónak tartom a cserét, hosszabb távra.
-
dionaea
őstag
Attól okosórák, hogy lehet rájuk bármilyen appot fejleszteni és telepíteni, mint egy telefonra. És van is rengeteg app a play store-ban. Aztán vannak az okosórának csúfolt készülékek is, melyekre csak nagyon korlátozott számú app van, ha van egyáltalán. Azok persze sokáig bírják akkuval, mert nincs rajtuk egy általános operációs rendszer, ami értelemszerűen sokkal többet fogyaszt, mint egy darab készülékre fejlesztett rendszer.
Így van értem én,( hogy gőzgép, de mi hajtja) de semmi haszna, értelme. Persz tudom nekem; és vannak igen hasznos app ok pl hogy letudja kapcsolni a user a lámpát anélkül hogy megmozduljon, de nagy % uk szemét. ( megjegyzem pl barometer app ami min 48 órás chartot tud rajzolni az nincs, számlapban sem, de mondjuk ennek lenne értelme is)Ezért lenne jó pl samsungál csinálnának egy watc7 lite vagy bármi lehetne a neve ilyen design-al hasonló funkciókkal, nem op rendszeres órát. Lehet az fejlődés lenne...
-
strogov
senior tag
Kínlódik a Samsung, hogy évente kidaobjon valamit. De ennek semmi értelme. 2-3 napos üzemidő. persze de az mit jelent? 72-96 óra folyamatos vagy 4x12 óra használattal jön ki? ha az ember használja ezeket, hogy minden szenzor menjemn kb minden értesítés annak tuti nem jön ki a 3 nap samuval . Persze ezek okos órák az örök vita hogy mi a fenétől az , mert amit tudnak azt tudják szinte az aktivitás mérők is.
Általában le van írva, hogy mit jelent. Nekem inkább több szokott a valós, mert kevesebbet használok app-okat, zenét se hallgatok az órán, és nem edzek minden nap 1 órát. Apple Watch SE2-nél "Akár 18 óra" a hivatalos adat. Nekem kb. 50 óra volt újkorában, és most lassan 2 évesen is hoz 45 óra fölött. Ha edzek, és/vagy direkt gps-t használok akkor beesik. Sok app használattal, GPS-szel, edzéssel beeshet. pl. Most nyaraltunk ami egész napos kirándulást jelentett. A kültéri séta mint edzés pulzus és útvonal követést jelent. Így az egyébként bőven 1,5 nap fölötti üzemidő ~15 óra volt.
LTE óráknál nagyon számít, hogy mennyi az LTE használat, a torony távolság, stb.Persze ez még mindig kitolható takarékos üzemmóddal, de 2 év alatt nem volt rá szükségem.
-
ollie
MODERÁTOR
Kínlódik a Samsung, hogy évente kidaobjon valamit. De ennek semmi értelme. 2-3 napos üzemidő. persze de az mit jelent? 72-96 óra folyamatos vagy 4x12 óra használattal jön ki? ha az ember használja ezeket, hogy minden szenzor menjemn kb minden értesítés annak tuti nem jön ki a 3 nap samuval . Persze ezek okos órák az örök vita hogy mi a fenétől az , mert amit tudnak azt tudják szinte az aktivitás mérők is.
Attól okosórák, hogy lehet rájuk bármilyen appot fejleszteni és telepíteni, mint egy telefonra. És van is rengeteg app a play store-ban. Aztán vannak az okosórának csúfolt készülékek is, melyekre csak nagyon korlátozott számú app van, ha van egyáltalán. Azok persze sokáig bírják akkuval, mert nincs rajtuk egy általános operációs rendszer, ami értelemszerűen sokkal többet fogyaszt, mint egy darab készülékre fejlesztett rendszer.
-
dionaea
őstag
Kínlódik a Samsung, hogy évente kidaobjon valamit. De ennek semmi értelme. 2-3 napos üzemidő. persze de az mit jelent? 72-96 óra folyamatos vagy 4x12 óra használattal jön ki? ha az ember használja ezeket, hogy minden szenzor menjemn kb minden értesítés annak tuti nem jön ki a 3 nap samuval . Persze ezek okos órák az örök vita hogy mi a fenétől az , mert amit tudnak azt tudják szinte az aktivitás mérők is.
-
bollokcs80
Korrektor
Engem továbbra sem tudnak meggyőzni ezek az órák a készenléti idő nevetségesen kevés az ár meg magas. Amire én használom, egy Amazfit is bőven jó, 2-2,5 hetes üzemidővel és kedvezőbb áron.
Jó volt látni AliceWake-et, simán reklámozhatnák vele az órát.
Bone123: A cikk végén hibás a Watch6 Classic linkje. -
pècsimunkás
addikt
Sziasztok.
Offos a téma illetve más készülékről van szó. Múlt héten csütörtökön vettem magamnak és feleségemnek 1-1 Huawei Gt4-et(első okosóránk) és hétvégén be ia izzítottam egy 136kmes Balatoni tekerésen. Végig ment a gps eléggé szipkázta az aksit de egy töltés és 3 nap után 87%on van aktív pulzusmérés és időszakos kézi mérésekkel. Nekem a 46os verzió van és a szíja kicsit rövid nekem és a kérdés hol tudok másik hosszabb szíjat venni vagy ez a max amekkora van a szélességét nem tudom. Hülye vagyok még hozzá és bármi segítséget elfogadok
Amazon, e- bay, AliExpress, de biztos van az eMAG - on, vagy Alzán.
Szerk.: pl.: [link]
-
joey04
titán
-
Luck Dragon
támogató
Köszönöm a tesztet . Hozzászólásokat olvasva azért még sem annyira vészes az üzemidő .
-
Kosnyál
újonc
Sziasztok.
Offos a téma illetve más készülékről van szó. Múlt héten csütörtökön vettem magamnak és feleségemnek 1-1 Huawei Gt4-et(első okosóránk) és hétvégén be ia izzítottam egy 136kmes Balatoni tekerésen. Végig ment a gps eléggé szipkázta az aksit de egy töltés és 3 nap után 87%on van aktív pulzusmérés és időszakos kézi mérésekkel. Nekem a 46os verzió van és a szíja kicsit rövid nekem és a kérdés hol tudok másik hosszabb szíjat venni vagy ez a max amekkora van a szélességét nem tudom. Hülye vagyok még hozzá és bármi segítséget elfogadok
-
nkmedve
őstag
Furcsa lett ez az új Galaxy Watch generáció, mintha a Samsung szándékosan takaréklángon hagyta volna a fejlesztőgárdát (az Ultra esetén a dizájncsapatot is). Megvártam, hogy megjelenjen a 7/7 Ultra, és amint láttam mit hoznak, már rendeltem is meg a 6 Classic-ot, szerintem sokkal jobb választás volt mint bármelyik új.
-
szabi__memo
nagyúr
-
janeszgol
félisten
-
S@c@
őstag
Azert az erdekes, hogy a huawei watch fit 3 ennyivel pontosabban mer, de ez legalabb a samsungot is osztonzi a jovoben remelem.
-
polonic
félisten
-
jacis
nagyúr
Köszönöm a tesztet már én is nagyon vártam

Nekem is megvan megjelenés óta nincs gondom vele. Ha jól beosztja az ember tényleg kibir simán 3 napot is.
Azért a 3 nap már nagyon jó. Nekem a watch 4 44mm új kora óta max 1,5-ot tudott eddig.
-
ollie
MODERÁTOR
Ugyan Ultra-n, de használom, és tökéletesen működik. A google wallet-et kell telepíteni a mobilon és a telefonon is, és bármilyen kártya hozzáadható (amennyiben a kibocsátó bank támogatja). A telefon amúgy mindegy, csak androidos legyen, és fel lehessen telepíteni a google wallet-et.
-
argos87
csendes tag
-
undercover
őstag
Köszönöm a tesztet már én is nagyon vártam

Nekem is megvan megjelenés óta nincs gondom vele. Ha jól beosztja az ember tényleg kibir simán 3 napot is.
-
anaqer
veterán
Hogy legalább az Ultra nem kapott fizikai lünettát... hát akkor marad a 4 Classic amíg ki nem purcan. Aztán vagy majd a nyolcasban visszahozzák, vagy ilyen készlet-kisöprés keretében egy 6 Classic.
-
janosgal
tag
Köszönjük a tesztet. Valaki használja a mobilfizetést? Függ attól hogy milyen gyártmányú telefonnal használod? Vagy ez az órán múlik? Köszi, ha valaki válaszol!
-
klooo
tag
AOD kikapcsolva, azon kívül minden megy. Üzemidő 2-3 nap. Soha egy döccenést nem tapasztaltam. A GPS nálam tűpontos..
-
polonic
félisten
Megérkezett a teszt, köszönjük.
Én megelégedéssel használom az órát. Az üzemidő nálam 2-3 nap között simán megvan úgy, hogy mondjuk 1 egy órás bicajozást is mérek vele.
AOD, csuklómozdulatok, pöccintés kikapcsolva.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- 24 GB (2x12 GB) DDR5 SODIMM memória + DIMM adapter asztali PC-hez - garanciával
- PS5 használt játékok
- Western Digital WD Blue SA510 2.5 1TB SATA3 SSD- Új, dobozos, több db/ Számla-garancia
- Honor Magic5 Lite / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Bomba ár! Dell Latitude E6520 I i7 I 8GB I 250HDD I 15,6" HD I Jó akku I W10 I 1 hó gari
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Amúgy meg van már egy rakás eszközöm, aminek sűrűn figyelni kell a töltését, nem kell még egy. 


