Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egy szomorú nap.
    Ma nagy örömmel vágtam neki az útnak annak reményében hogy a kiszemelt "kis" Volvo S40-et haza hozóm.
    Előtte megtettem minden annak érdekében hogy ne járjak pórul, leinformáltam az autót, felvettem az illetékesekkel a kapcsolatot , sőt még szerelőkkel és szakszervizzel is beszéltem esetleges típushibák megfigyelése miatt. És nem utolsó sorban tőletek is kaptam jó segítséget. (köszönet érte!)
    Mikor megérkeztünk az autóért egy jó ismerőssel aki autószerelő és párommal az oldalamon. Az üres udvar látványa rossz érzések kezdtek bennem kavarogni, de elhessegettem, ugyan mi gond lehet már. Az autógazdija nagy mosollyal fogadott minket és kérdezte hogy nem az autó miatt vagyok talán itt?
    De igen,feleltem!
    És sajnálattal közli hogy tegnap este egy pár megvásárolta. "Potom" 2,2M-ért . Mondanom sem kell egy világ omlott bennem össze. És még az is kiderült, hogy 2016-os nyári és téli gumikkal rendelkező garnitúra is volt az autóhoz. :W :W

    [ Szerkesztve ]

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák