Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz hobizoli #128607 üzenetére

    Én nem csak puntoval csinálom , igaz azom nem volt :)
    Szerintem mindent így kellene kezelni. Most h árulom Teddy-t aki felhív kap tőlem rakat fotót a kopásokról karcokról meg mindenről ami szerintem hiba. A kocsit olcsóbban adom mint a hibátlan 3.0 tdi-ket (nem is kevéssel 3-500k között van a diszkont attól függően h az eladó v a vevő nézi :D ). Mondjuk ehhez képest mindenki azzal jön, hogy akkor engedjek már már még egy másik 3-500 k-t. A legjobb ajánlat az volt h 2 millát ad érte ha jó máris jön :U Amikor elmondtam neki h beszerzési forrástól függően 200-250k ft befektetéssel gyk hibátlan műszaki és esztétikai állapotú lehet az autó, és emiatt adom ilyen áron, akkor jön h ok kifizeti a csökkentett árat de akkor csináltassam meg ezeket. LOL, mondom akkor megtartom :) És feszt meg vannak sértődve, pedig nem sok olyan eladót lehet találni mint én. Az allroad vevőjének megvettem a motortartó bakot is. Azóta a szerelőnél van, 6 hónapja nem ment el kicseréltetni, pedig 55k huf áll benne - igaz nem az ő pénze.

    (#128608) [rvilike] : Há hányszor írjam még le, hogy ezek mérhetőek többségében. Ha megvan a gógyis hozzá, akkro a turbó befecskendező, kompresszió, DPF mind-mind diagnosztizálható.

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák