Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanteHix

    tag

    Sziasztok!

    Lecserélném c2d gépemet és ebben kérném segitségeteket:
    Tippet már kaptam az alaplap fórumban, és ennek alapján legalább egy MSI Z370 SLI Plus deszkát vennék 8600K / 8700K procival

    1. Mire fogod használni a gépet? Adobe programok használata, netezés és tv-vel összekötve filmnézés
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani? sata cd-rom, ssd, vinyók és esetleg egy táp, ha nem kell cserélnem ami egy Corsair VX450
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged? alaplap, proci, ram és vid.kártya
    4. Mennyi a kereted rá?örülnék 200knak, de max 250 ha nagyon...
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol? Milyen csatlakozók vannak rajta? nem nagyon játszom, de full hd hdmi-t és dvi-t használtam a tv miatt
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    nincs, alaplapon optikai kimenetet szeretnék, ha van wifi külön öröm (hacsak nme mondjátok, hogy jobb külön kártya v stick)

    köszönöm a segítséget!

    :C

    ## 5.15 The Angels Have Gone ##

  • DanteHix

    tag

    válasz dannyl #130465 üzenetére

    Szia dannyl!
    Adobebol Indesign, Illustrator, es nemi photoshopra van szükégem - az első kettő tuti nem, vagy csak kevés gpu-t igényel.
    Azt irtam, hogy szeretnék venni bele vid.kártyát (utolsó tétel) és alaplapnál is az szerepelt, hogy legalább ilyen legyen, lehet, félreérthető voltam utóbbinál.
    A táppal betaláltál - legalább ennyi idős. szóval esélyesen seasonic - azaz a válaszod alapján cserére érett...

    Szóval akkor alaplap, proci, ram, vid.kártya, és táp is szükséges lenne...

    Házam van, ezt nem irtam - sorry.

    ## 5.15 The Angels Have Gone ##

  • DanteHix

    tag

    válasz dannyl #130469 üzenetére

    Szinte biztos :C

    VGA: utoljára 2 éve játszottam. fps, stratégia, ezek voltak utoljára Tehát játszom, de ritkán.
    Táp: ennek örülök, mert azért is választottam, mivel halk és megbízható.
    CPU: nem szeretnék tuningolni. Biztos, hogy rosszul fogalmaztam, vagy procit is rosszul választottam :F
    LAP: tök jogos, igényeim: nem kell tuning lap, aminek örülnék: optikai kimenet, usb 3.1, és ddr4-es ram kezelés

    A ház egy Casetek 1018-2A

    Köszönöm amiket ajánlottál, ezeknek utánanézek :R

    ## 5.15 The Angels Have Gone ##

Új hozzászólás Aktív témák