Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Milyen egeret válasszak?
- TCL LCD és LED TV-k
- Házimozi belépő szinten
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Meghozta a régóta várt asztali Ryzen APU-kat az AMD
- Kicombosította az M5-ös SoC-családot az Apple
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Projektor topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
boost
veterán
Nekem összetört a pro 7, és hiányzik az a forma, felhasználási lehetőség, amilyen a régi volt. Most egy sokkillós gémer laptop van helyette, ami nagy hiba volt.
Ami inkább zavar, hogy az új Pro-n már nincs Surface csatlakozó. Csak az új Laptop-on. Szerintem annál kényelmesebb dokkolás nemigen van. (Na meg van egy Surface Dockom, amit jó lenne használni
)Az USB-C-t annyira nem szeretem, mert a géppel merőleges. -
boost
veterán
Ma indulnak itthon az is az új Surface Copilot gépek. Ki várja őket? Én még nem találtam igazi hands-on review-t a szoftveres (AI) újdonságokról, pedig aktívan keresem. De a többi gyártó által készített gépek is izgalmasak.
A Samsungnál már van egy kisebb olyan balhé, hogy ugyanazzal a Snapdragon X Elite procival szerelt gépek egy része közel fele CPU Bench score-ra képes, mert ugyanazt a modellt két fajta alaplappal szállítják, ami viszont nem kiválasztható, azaz kb zsákbamacska. Gondolom majd korrigálják idővel.
-
boost
veterán
Sziasztok, Surface Pro 7 törött kijelzőt cserélnek valahol? A gép még működőképes.
-
boost
veterán
az új 13" Surface Pro 8 nagyon baba!


-
boost
veterán
válasz
Gusztáv
#2989
üzenetére
Sokszor az árfoalyamkülönbség, az árfolyamtartalék. Hogy ne kelljen hetente árat változtatni, ahhoz viszonyítva, hogy mennyit ér éppen a forint, de ne is legyenek veszteségesek. Aztán a német disztirbutor is nagyobb kedvezményt kap a több eladott gép miatt. Apple is kb évi egy árat kitalál, forintban, árfolyamtartalékkal, és ahhoz tartja magát egész évben.
-
boost
veterán
Sziasztok, Surface Book 2 mennyire hordozható eszköz? Lehet, érdemes simán csak a fej részét cipelni pl 2-3 napos utakra? Van hozzá ilyenkor tok? Azt nézem, hogy árban nincs nagy különbség egy Surface Book 2 és egy Surface Pro 6 között, és az előbbi mégiscsak tartalmaz már USB-C-t. Leginkább jegyzetelésre lenne, de lehet, hogy akkor kiváltaná a macbook + iPad pro kettős megoldást is, ha bevállik.
-
boost
veterán
válasz
joebacsi
#2804
üzenetére
Én nem vártam többet, mint egy 5.5, mert már pletykálták, hogy jövőre jön a teljesen újratervezett gép. Nem fogják azért áttervezni, hogy aztán jövőre megint újratervezzék. Az pozitív, hogy a használható modell olcsóbb lett. (nettó dollár árban)
A szériagondokat a kijelzővel remélem megoldották, és akkor jövőre jöhet egy Thunderbolt3-as, USB-C-s gép.
Új hozzászólás Aktív témák
- Gyúrósok ide!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- AliExpress tapasztalatok
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Windows 11
- Milyen egeret válasszak?
- MWC 2026: Kezünkben a minden tekintetben európai okostelefon
- Európába tart a Xiaomi Watch 5, eSIM-es verzió is jöhet
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dynabook Portege X30-L - i5-1135G7 I 8-16GB I 256SSD I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen
- BESZÁMÍTÁS! ASRock A520M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB CM Masterbox MB311L ARGB 500W
- Clevo 1060 6GB Mxm 3.1 laptop videó kártya ingyen házhoz szálitással
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

