Hirdetés
- Milyen alaplapot vegyek?
- A legrosszabb CPU-k – az ExtremeTech szerint
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Apple MacBook
- Videós, mozgóképes topik
- Végre 120 Hz-es lesz az Apple következő monitora
- Milyen notebookot vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
pzstm
titán
Surface RT MM-ben???? kishazánkban?
amúgy a kisvideót most néztem meg rendes képernyőn. Start screenen látni, hogy nem eredeti az img, hanem a demo számára készített...de mindegyis tényleg. Mindenkinek megvan a véleménye amit tiszteletben tartok. Annyit azért mondhatok, hogy még a szifon.com-os srácok is egészen pozitív véleménnyel voltak róla novemberben (rengeteg patch és firmware update előtt), pedig ők aztán tényleg apple szemmel látják a világot. Szóval nem biztos egyáltalán, hogy reprezentatív lenne a demógép minősége

-
FLx
addikt
Azért azt tudni kell, hogy sok helyen a demo modellek egyedi lemezképpel vannak telepítve, amit aztán rommá szednek a kedves próbálgatók. Mind RT mind Pro verziót nyomkodtam sokáig és soha egyetlen lefagyás, illetve kék halál sem nem volt. A Pro-t pedig egy hónapig napi szinten elsődleges gépnek használtam.
-
Igen, és tegyük hozzá, hogy Guest fiókból engedte úgy a recovery-t, hogy mindent töröljön a gépről. Két lehetőség volt, "Just remove my files" és a "Fully clean the drive" a képernyőfotóm szerint. Ebbe a másodikba fagyott bele még egyszer recovery közben, azaz nem megállt, hanem kékhalált dobott recovery közben.
A második recovery esetén szimplán csak megállt 70%-nál. Szerintem még mindig ott tart.
Ekkor próbáltunk róla egy videót csinálni, mert az előző recovery-kékhalál is 70%-nál volt, de 5 perc egy helyben állásnál feladtam és otthagytuk. Szóval kreatív, másodikra másképp fagyott meg. És tényleg nem csináltunk vele semmit, a gyár default weblap jött be.És ezzel együtt a hozzáértőkhöz kérdésem (hogy ne trollkodásnak tűnjön (annyira)) a dolog, hogy ez valószínű gyári hibás volt? Vagy mi lehetett? Egy guest account ment, üzletben, az üzlet wifijére csatlakozva. Mi kapcsoltuk be, akkor bootolt a gép, előtte nem futott semmi.
Ja, azt hangsúlyozom még egyszer, hogy guest fiókból engedte a full wipe-t megcsinálni. Egy több accountos gépen a többi felhasználónak ez mondjuk külön öröm lett volna.
Egyébként atom procis változat volt ha ez jelent valamit.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen alaplapot vegyek?
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Tanuljunk angolul!
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Anime filmek és sorozatok
- Battlefield 6
- Arc Raiders
- A legrosszabb CPU-k – az ExtremeTech szerint
- Yettel topik
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- További aktív témák...
- iPad Pro 13-inch (M4) WI-FI Cellular 512 GB
- Lenovo Yoga Smart tab 10.1"-es tablet eladó
- iPad Air 11 M3 128 GB WiFi felbontott, kipróbált, vadonatúj állapotban
- iPad 11 128GB Wifi Kék Karcmentes/2027.10.02.Gar./Akku 100%/p4662
- IPAD Pro 12.9 2.Gen 512GB Wifi+CELLULAR, ÜZLETBŐL, 27% ÁFÁS SZÁMLA. GARANCIA
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Space Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3781
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H510M i5 11400F 16GB DDR4 1TB SSD RX 7600 8GB Zalman S2 TG Cooler Master 650W
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3631,94% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3940, 100% Akksi
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium-1ÉV GARANCIA-Kártyafüggetlen, MS4091
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest





