Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Helló.

    Pár hónapja használom már a Microsoft Live Mesh -t ,a napokban jött meg az új gép, és most jutottam el odáig, hogy a Live Mesh-t felrakjam rá. A rendszergazda fiókomra is illetve a Normál fiókomra is.

    Érdekessége a programnak, hogy a GTalk-hoz hasonlóan, hiába teszem fel a rendszergazda fiókra, a másik fiókon még nem tudom elindítani csak akkor ha ott is installálom. Ez ugye alapértelmezésként mindjárt két installt jelent, de nálam ma nem nagyon akart elsőnek működni rendesen - vagy csak én voltam a türelmetlen - így volt két uninstall - fiókonként egy - és két reinstall tehát négynél járok.

    Most szépen működik. Amikor elsőnek használtam a szoftvert Windows hét alatt kicsit zavart, hogy az intézőben illetve az asztalon is lecseréli az alapértelmezett mappa ikont , annál a mappánál amelyiknél be van állítva a szinkronizáció.

    Telepítés után ki tett egy parancsikont az asztalra, amit én kapásból le is töröltem, mert eléggé túlzsúfolt így is az asztal - rossz szokásomhoz híven a Shit+DEl kombinációval.

    Most meg az zavar, hogy a második telepítés után nem pakolja ki az ikonját az asztalra :DDD

    Szóval első alkalommal kipakolta, de mióta letöröltem, majd újból felraktam, nem rakta ki ismételten az ikonját. Persze manuálisan megcsinálhatom, mint ahogy ki is raktam kézzel az ikont - egyéb ikonokat tettem inkább egy felesleges mappába - , de azért még is csak jó lenne tudni az okát, illetve a mikéntjét, hogy hogyan lehetne elérni, hogy mint ha egy friss gépre települne, saját magának kitegye az ikonját ?

Új hozzászólás Aktív témák