Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    Megjött a 49uh661v.Még csak ismerkedek vele,több idő kell hogy tudja bővebben mesélni róla,de eddig korrekt a csomag.
    A web o.s 3 meglepően fürge,semmi fagyi,halál stabil és kifejezetten szimpatikus a kezelő felületet.Wifi jelet simán tartja,igaz egy TP 1043nd 3 méterre van tőle.A médialejátázó eddig gond nélkül működik,áttekinthető,jól kezelhető.
    A képről csak érintőlegesen tudok nyilatkozni,mert eddig egy magasított állványon volt a régi tv és ez a tv így túl magasra került (ez utóbbit még korrigálom,tehát még normálisan el sem helyeztem).Éppen ezért minimális ips glow érzékelhető a bal felső sarokban(kicsit invertálódik a fekete csík filmnézés közben). Ahogy emelkedek fel a székből úgy tűnik el,tehát az én példányom úgy fest nem szereti ha "alulról" nézem.Hozzáteszem ,hogy mindez szemből nézve,egy jó beállítással ez szinte a nullára csökkenthető,mert a háttérvilágítás és a fényerő gyárilag az egekben van,így nem csoda,hogy a panel feketéje inkább szürke.
    Oldal irányból ez a jelenség nem áll fent.
    Mondjuk a fenti "hibát" rajtam kívül senki nem látja,értetlenül pislognak felém a családtagok és ez full sötétben,nulla világítás mellett sikerült elérnem.Én mellesleg fényező vagyok,baromira macerás vagyok,mindent észreveszek :D
    Ellenben aki azt mondja,hogy mit nekem 4 k meg csak 1 méterről látszik az nem tudja mit beszél.Mellbevágó élményt nyújtott egy sima full hd BD50 (SW 7) amit csak felkonvertált.Az állam leesett 3 méteres távból.Nincs rángatás,röccenés gyors mozgásoknál,nem láttam után húzást.E téren felülmúlta minden várakozásomat.
    A kép olyan részletgazdag,hogy csak pislogtam a 43-as Pana és 48-as Sharp képe után.Nincs zajosodás,nincs anomália.Persze millió egy beállítása van amihez még el sem jutottam,kell vagy 2 hét amire valami bővebbet is tudok róla mondani.
    TV alatt a hangolásnál Ausztriát kellett megadnom,mert a Digi kábelnél csak így fogja meg az összes csatornát.
    A HD és SD adásokat is nagyon szépen jeleníti meg.Az utóbbit meglepően szépre varázsolja a tv-re egy sd adáshoz képest.
    Egyenlőre ennyit tudok mondani róla :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák