Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    Este megpróbáltam áthelyezni a routert és a tv-router légvonalból eltávolítani a hangfalat ami eddig takarta a jeláramlást, leállítottam a torrentet, víruskeresőt, tűzfalat, beléptem a router webes felületén a menübe és szomorúan konstatáltam hogy a 2.4 mellett nem szerepel az 5GHz, szóval nem sokat tudok tenni hogy jobb legyen a kommunikáció a két wifi között. Mielőtt UTP kábelt húznék a padláson keresztül a tv-hez, megpróbálom ideiglenes kábelekkel a tv asztalára telepíteni a routert, ha úgy, 10cm távolságból is akadozva játsza le a filmet akkor végképp feladom és mászok a padlásra kábelezni :)
    Más.
    Írtam egy levelet az Lg-nek, remélem volt értelme:
    Tisztelt LG!
    Sajnos nem emlékszem pontos dátumra, mikor frissítettem új tv-m szoftverét, de hozzávetőleg december közepe táján és azóta nem tudom nézni az HBO GO-t. Ebben az ügyben az HGB GO és önök egymásra mutogatnak. Sorstársaimmal egyetemben, boldog lennék ha mielőbb javítanák a szoftvert. Arra sem találok magyarázatot, miképp lehetséges hogy a weblapjukról letölthető szoftver verziója alacsonyabb mint amit a tv automatikusan telepített, bár meglehet a tesztelésnek ezt a módját alkalmazzák egy új szoftver kipróbálására. Viszont elég elszomorító hogy sok-sok hónapig kell várni, míg megjelenik az új, javított verzió. Tisztességesnek gondolnám, ha a régi verziót vissza lehetne állítani, mondjuk úgy hogy ha a felhasználó bejelenti e-mail-ben vagy telefonon a hibát, akkor máris megtette kötelességét és szoftverfejlesztő mérnöknek segített, jutalmul kapjon egy kódot amivel rátöltheti a tv-jére a régebbi hibátlan szoftvert. Másik problémám hogy set top box nélkül, conax modulba csúsztatott t-home kártyával nézem az adást. Ebben az esetben hibásan, hiányosan, fáziskéséssel jelenik meg az elektronikus műsorújság. Sok fórumozás után, kiderült hogy a hiba orvosolható. azonban az országot Németországra kell állítani a menüben. Csakhogy a menüből hiányzik Németország. Nem tudom melyik szoftververzió volt az utolsó amiben még szerepelt, a mostani 04.20.29-ben nincs! Láthatóan kelet európai régiós országok szerepelnek csak benne. Kérem, az új javított szoftverbe emeljék vissza a beállítható országok közé Németországot. Tudom hogy ebben az esetben végképp nem lehet majd nézni az HBO GO-t, azonban az elektronikus műsorújság helyesen fog megjelenni, ha pedig HBO GO-t akarok nézni, pár másodperc alatt visszaállítom Magyarországra és bár elég megmosolyogtató hogy ezt a problémát csak ilyen módon lehet megoldani, de még mindig jobb mint a sehogy, azaz a mostani helyzet.
    Köszönettel, B.A.

Új hozzászólás Aktív témák