Hirdetés

Aktív témák

  • gabor.net

    csendes tag

    válasz ottomat #10 üzenetére

    Hali!

    Mindenkien figyelmébe ajánlom, mert tutira igy mukodnek a dolgok, sokszor sok hyeln szereltem hálozatot:

    EP-4904SX: Nagyon érzékeny a tápra, ha kcisit tobb a fesz v kevesebb, befagy, és nem osztja ki normélsian sz ip-t. Ha elotte már megkaptad, akkor simén csak azt tspasztalod h nem lehet megujitani, és nem éred el az lapártelmezett átjárot, mert midng azon a cimen kellen elérned a router webeserverét.

    Megoldás: Lehuzod a táprol , kihuzodbelole az osszes UTP-t, vársz 1 percet, bedugod a a tápot. Megvárod mig letszteli magát, végé fut felvilenn minden led, majd kcsit késobb elkezd villogni a diag, és az USB led is. CSAK EZUTÁN DUGJ RÁ TUP-ket, különben nem fogod megkapni az ipket, és a WAN-rol sem kéár normálisan ip-t. Meg másik lehetoség h mindg felteszed rá a legfrisseb firmwaret. Ami necces lehet ha kozbe befagy a router, mert akkor kuka.....

    Chellos Motorola modemes hozzásdzoloknak:
    Ha usb-n csatlakoztok a netre, a chello dhcpje MAC alapjn azonosít: Mert a winfos egy virtuálsi hálokártyaként fogja látni a mutorola modemet, amit ha lekértek a futtatás\cmd-be
    ipconfig /all -al akor mutatni fogja a fizikai cimét is.

    Ha utp.n kerszteul használod a cuccot, nem kell virtuálsi hálokértya: ergo a hálókártyád macje fog kimenni netre. Gondolom ezen a macen regeltélk a netedet.

    Megoldás: Minden hálokártyáank lehet softveresen MAC-et váltosztatni:))))

    igy osztom otthon én is a neten routerrel . A router Public Amc-ja a motrola virtuálsi hálokártyájának a a MAC-je :))))


    Remélem segitettem midnekinek :DDD

    Sziadztok

Aktív témák