Hirdetés
- Projektor topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Mélynyomó? Nem, kompakt Chieftec ház!
- Mennyibe fog kerülni a Steam Machine?
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Olcsó vs. drága egér: melyiknél érzed meg igazán a különbséget?
- Menekül a HEVC licencdíja elől a HP és a Dell
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Közvetve bedarálja az AI a Switch 2 tárhelyét
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mike88
senior tag
Ja, félreértettél. A mondandóm 2. felét nem neked szántam, hanem a többi pipo x7 tulajnak. Ha wintelről van szó, most látom, hogy már eleve dual boot-al árulják: [link]
De emlékeim szerint neked már van egy, szal nem leendő tulaj vagy? freaktab-on mintha már találkoztam volna a nickneveddel... Meg kell várni, míg a geek megosztja a firmware-t, ha tőlük vetted, akkor rájuk is írhatsz, hogy amennyiben tudják, töltsék fel, ha nem tőlük vetted, teljesen mind1, akkor várni kell, mivel az az első, hogy kérnek egy rendelési azonosítót, anélkül nem foglalkoznak senkivel.
Lehet még próbálkozni x86-os Android telepítésével vagy emuláld addig, míg meg nem osztja a geek vagy valaki más. -
Mike88
senior tag
Nincs. Nem is volt. Szüleim használják, nincs rá szükségük, mivel nem TV-re van kötve, hanem monitorra, kimondottan PC-ként üzemel, androidot meg úgy gondolom max. akkor éri meg telepíteni, ha TV-re van kötve, s az applikációk széles kínálatát kihasználod, akár médiatartalom, akár játék stb.
Ha már androidról van szó, (s ha már valakinek az is új volt, hogy geek blogjáról letölthető az X7-hez windows) X7S-hez közzétette a geekbuying a "firmware-t", szóval amennyiben azonosak a hardverösszetevők, gondolom én rá lehet erőltetni, ha valaki esetleg nem emulálni szeretné az androidot.
-
Mike88
senior tag
Szerintem meg a Z3735-nél kisebb rá az esély, de erről esetleg kukszi1 tud nyilatkozni.
---------------------
Így, hogy áttettem a kócerájt egy fekvő micro-atx házba, kapott egy magasabb hűtőbordát, s belezsúfoltam mindent, (Hub, 3.5" HDD, DVD-író, tv tuner) jelentősen jobb eredményeket értem el hőfokban is, 50 alatt van alaphelyzetben több órás üzemidő mellett is (torrent használatával) s ez még mindig egy kicsi 4×4-es hűtőborda, csak magasabb, mint ami a gyári dobozba belefért , ami emeli a hőfokot az chrome-ban videók lejátszása, ill. akár lokális lejátszás, akár hálózatról való lejátszás, ha HD, de ez utóbbi tényleg minimálisan s ami a lényeg, hogy abban a pillanatban, hogy befejeződött a folyamat, egyből drasztikusan hűl.
Egyedül a DVD-írónak nem tudtam még tápot adni, mivel ehhez vagy veszek majd egy 12V/2A-5V/2A-es tápot, vagy az egésznek kellene beépítenem 1 valamilyen passzív hűtéses paneltápot (a digi boxból kiszerelt nem jött be), csak a gond az, hogy egyelőre nem találtam megfelelőt, hisz 12V-2A kellene a DVD írónak, 2A a HDD-nek, s legalább 2.5A a pipo-nak, s egyből kellene 5V-2A a DVD-írónak, további 2A a Hub-nak.
Szal ha valaki erre tudna megoldást, azt előre is köszönöm.
Új hozzászólás Aktív témák
- Path of Exile 2
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Flint 2 OFF topik
- Okos Otthon / Smart Home
- Elektromos autók - motorok
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Battlefield 6
- sziku69: Szólánc.
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- ReZone Használt PC Bazár Megbízható gépek, korrekt árak.
- Kezdő Gamer PC / Számítógép! Csere-Beszámítás!R7 1700X /GTX 1060 6GB /16GB DDR4 / 250SSD + 1TB HDD
- HP EliteDesk 800 G3 TWR PC, i5-6500 CPU, 16 GB DDR4 RAM, Windows 11
- BONTATLAN Lenovo ThinkCentre M70s SFF Business Időtálló Asztali gép -50% i5-14500 16/512 770 Magyar
- Számítógép, Ryzen 5 3600, RX6600 8gb, 32gb ddr4, 512gb ssd, 1tb hdd
- HIBÁTLAN iPhone 13 Mini 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3838, 100% Akksi
- CORSAIR K100 AIR
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4013, 100% Akkumulátor
- Designer 4K Monitor - BenQ PD-2700-U
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 4060 TI 16GB Rampage SHIVA A-Data 650W
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


