Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaabe

    tag

    Nagyon pozitív tapasztalataim vannak 1 nap után a telefonról :C
    Amik kicsit negatív: Az akku, ahogy leírták nem az erőssége, délután 4 re 48% lett a szint reggel fél hét óta.

    Ráraktam ezt a flipes tokot, becsukott állapotban, ahogy mozgatom a telót változik néha kijelzőn az óra pl. először oda rakja a kis ablakba aztán mozdítok és a launcher órája jön be. Ugyanez, ha hívnak kiveszem a zsebből, ott van a kisablakban a telefon felvétele, húznám el ujjal és berakja teljes képbe a hívást és ki kell nyissam a flipet hogy alul fel tudjam venni. Remélem érthetően írtam... Ez valami beállítás lesz vagy nem tudom.

    Én a Mixeshoptól rendeltem német postával. 1.04 stock nem rootolt cwm nélküli rommal érkezett, egyenlőre nem bántom amíg nem vagyok root addig nagy bajt nem csinálok. :U

    Lejátsza a DSLR géppel csinált full hd felvételt is :C Eddig mindennek beletört a bicskája.

    Pár funkció nem annyira világos miért is jó? Pl. otg vel pendriveot meg bluetoothos egeret rá lehet tenni de azonkívül mire jó még? Wifi Direct tel megtalálja a Samsung tvt, össze is kapcsolódnak, és utána mit kell csináljak? Mit lehet vele kezdeni? Se a tvn se a telefonon nincs semmi egymásra utaló dolog, csak hogy kapcsolódtak. Át lehet e tenni a telefon képét a tvre ezzel?

Új hozzászólás Aktív témák