Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz Sirpi #94 üzenetére

    Persze, rakok majd fel képet.

    Vannak még területek ahol biztosan nem jártam. mert van 2 db Simple Key és 1 db Love Key amit nem használtam fel.

    Erről most eszembe jutott amit már korábban szerettem volna kérdezni, hogy a Rancid Egg az mire jó? Gyűjtögettem szorgosan, de sehová sem kellett még.

    Most már biztos, hogy több mint 25 Charm-om van, mert tegnap este meg tudtam venni Salubra-tól az utolsó Charm Notch-t aminek ez volt a feltétele.
    Most felajánlotta az áldását, de ehhez meg az kell majd, hogy mind a 40 a birtokomban legyen. Egyébként ez mit ad?

    Este Grimm-el megvolt az első összecsapás, aztán belekóstoltam a további 4 legyőzendő ellenfél közül az egyikkel történő harcba, de láttam, hogy ehhez több idő kell és hagytam inkább, remélem nem csak annyiból áll a DLC, hogy egyre nehezebb ellenfelekből kell ugyanolyanokat többször lenyomni.

    Dirthmouth-ban a sátruk előtt fekszik két hosszú nyakú lény, erről eszembe jutott, hogy valahol Greenpath területén már találkoztam egy ilyen lénnyel, de nem tudtam vele semmit kezdeni. A feje a mennyezeti növényzetbe van dugva mikor megközelítem és ha megszólítom akkor néz le. Úgy emlékszem ő ugyan azt a "fajt" képviseli. Sok hasonló karakterrel találkoztam akikről nem tudtam eldönteni, hogy szimplán a világot színesítik vagy lesz még valami szerepük a későbbiekben.
    Ilyen volt például még Fungal Wastes területén egy eldugott helyen egy gomba, aki talán még egy értelmes szót sem nyögött ki. Közben őt láttam, hogy valamelyik befejezésnél még van szerepe, de pl Jiji-t sem tudtam hová tenni, pedig hozzá még kulcs is kellett.

Új hozzászólás Aktív témák