Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz m3ss #10099 üzenetére

    Most néztem meg és nekem teljesen jó a Black level is és a White level is. Contrast/Brightness stb. minden alapon (középen) a HiMedia-n. De amúgy FHD TV-n néztem, 4K kimenet esetén nem tudom mi lenne a helyzet (lásd alább).

    Az Imprex engine full ki van kapcsolva a lejátszó menüjében? Mert azt javasolt teljesen kikapcsolni, mert nyilván az bekavarhat.

    És Settings->Advanced menüben próbáltál valamit állítani a YUV beállításokon?
    4K TV (és kimenet) esetén kicsit bonyolult a helyzet, ehhez olvasd el az összefoglaló "2. Bug-ok, hiányosságok és lehetséges megoldások a Q10 Pro/Q5 Pro lejátszókkal kapcsolatban:" részének legelső bejegyzését. Már amennyiben bármi köze is lehet ennek a színtér beállításokhoz, de szerintem nem nagyon (azért ártani nem fog, ha tudsz róla).

    Amúgy meg egyszerű: amúgy is minden eszközhöz külön kell bekalibrálni a megjelenítőt (szokták mondani). Tehát ahhoz a HDMI bemenethez (és ha már a szokásos "Mozi/Film" módokat is beállítottad rá), amin a HiMedia lóg kalibráld be úgy a TV-t, hogy azzal is jó legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák