Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Tyler Durden #6453 üzenetére

    Hát igen, csak az a baj hogy ahhoz hogy te Arénából elég pénzmagot szerezz ahhoz kéne legalább 8WIN-es átlag.
    Tudom hogy 3 win körül már nulla, a felette lévő winek meg már +t adnak, de valljuk be..ha minden arénádon csak 20-30goldot spórolsz akkor azzal sem vagy sokkal előrébb. :N
    És ugye mire elérsz egy olyan szintet hogy a 6-8WIN mindig meglegyen , ahhoz kell némi skill és addigra sokan inkább feladják.
    Nem is kell messzire menni..itt vagyok én. Mikor kezdtem a játékot próbálgattam..4 arénát mentem és összesen nyertem 6 meccset a 4 arénán.
    2hónapnyi játék, sok sok stream és sok Ollie videó kellett hogy egyáltalán rá merjek nézni újra.
    És még most sem hozom az 6os átlagot..van mikor csak 4-5 sikerül. Persze ez abszolút betudható a nagyon kevés arénának amit eddig mentem, de akkor is.

    Hja és emellett ugye pont nemrég írtam hogy az se mindegy mit kapsz..én ugye a 11winemre kaptam 200 goldot meg 2 lapot. Gondolom azt nem kell ecsetelnem hogy 400+goldal mennyivel jobban jártam volna. :N

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák