Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz P00By #6286 üzenetére

    Nekem is megvan jórészt az összes common, rare minden classra (is), és az epicek egy része is. Legendekkel gyengébben állok, de már minden classra össze tudok dobni paklikat, viszont játszani nem szeretek minddel. Kb most így állok:
    -Priest: első nagy kedvenc volt, de MC nerf óta nem érzem vele a játékot, mondjuk nem is keresem
    -Mage: második nagy kedvenc volt, de Pyro nerf óta nem érzem vele a játékot, de keresem
    -Druid: mostani kedvenc, kicsit lassú, de viszonylag stabil, persze a rush-t ritkán fogom vele
    -Hunter: no brain rush deckem van csak rá, ha jön a lap, akkor durva, de ha nem...
    -Warrior: no brain rush deckem van csak rá, ha jön a lap, akkor durva, de ha nem...
    -Paladin: elvileg a druidához hasonló kiegyensúlyozottság jellemző rá, de lap (pl Tirion) és skill hiány miatt még nem éreztem rá
    -Shaman: arénában volt vele pár jó köröm, de a totem random és az overload miatt sokszor nem jól jön ki a lépés vele, no meg hiányzik Al'Akir is
    -Rogue: a miracle-re nincs türelmem (meg Edwinem), a többi deck meg jó early game-re, de late game nincs vele, így általában bukok vele
    -Warlock: a magát szívató lapok (discard, sebzés, stb) miatt sosem szerettem, murloc deckem van csak rá

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák