Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz micafighter #52915 üzenetére

    Annó 5 éve is sokat látogattam a topicot. Egyébként nem akarok 4k monitort venni, mert tudom, hogy horror árak vannak már. CS:GO-t igazán jól 4k-ban lehetne jól játszani 144-es 4K monitorral, csak maga a monitor kerülne 100+ ezerbe, ami nekem már fölösleges. Ahhoz én már casual gamer vagyok. Egérből most van 15k-s Asus, ezzel nincs baj, de ha veszek akkor egy SS Rivals lesz. Billből gondolkoztam, hogy jó lenne 1 mechanikus, de a legnagyobb bajom velük, hogy nincs magyar kiosztással, vagy ha mégis akkor nem olyan ami nekem tetszik. Ha már elverek 50k-t billre akkor Razer Chroma-t vennék. Fülesből szintén van 1 Razer Electra, de ebből is vennék újat, mert a fülpárnák szét vannak szakadva, a kínai cseredarabok pedig atom ratyik. Ha fülest vennék, akkor szinte biztos, hogy HyperX Cloud 2 lenne a kiszemelt, vagy QPAD 200.

    Tehát a FullHD nekem elég 2 monitorral. Egyedül VGA árakkal van kisebb probléma.... 970-et nem szívesen vennék, mert már elavult, az 1080 árak 200 felett vannak, 1070-re lehet várok majd, mert kb. 1 év múlva azis beesik 100-150k körülre és a teljesítménye és a fogyasztása is jobb, mint 1 Titan X-nek. Prociból fölösleges lenne i7, nem fogok videót vágni rajta, bőven elég lenne 1 új generációs I5.

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák