Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • theiron320

    aktív tag

    válasz liksoft #15660 üzenetére

    Sziasztok!Kb két hónappal ezelőtt feltettem a pc re a hd sentinelt, hogy nézzem meg a merevlemezek állapotát.Két hardom volt és a seagate-nél 40% kondiciót írt ki.Gondoltam magamban, hogy ezek csak számok és sokkal tovább fogja bírni mint ott azt írja.Hát nem!Tegnap reggel bekapcsoltam a pc-t és aggódva figyeltem, hogy nagyon lassú.Hogy a biosba belépjek kellet 1 perc.Ott láttam, hogy nem ismeri fel a seagate hardot.Szerencsére az összes adatom a másik hardon volt ezen csak az os futott.Azt szeretném kéredezni, hogy ezt házilag firemware frissítéssel vagy valahogy vissza lehet hozni az élők sorába?Nem adatmentés céljából, hanem használni szeretném.Válaszotokat előre is köszönöm! :R

    Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

  • mirci18

    addikt

    válasz liksoft #15660 üzenetére

    üdv

    köszi a korrekt és kielégítő oktató válaszod.
    mivel nem olvastam vissza több ezer hozzászólást ezért nem tudtam azt hogy hűteni kell.
    azért tettem fel a kérdést mert reméltem hogy ha ezredszerre is de válaszol ugyanarra a kérdésre nekem valaki.
    nem hiszem hogy mindenkinek érteni kell profi módon a számítógépekhez.
    a programot azért tettem hozzá a kérdésemhez mivel azzal ellenőriztem a vinyót és az üzenetet ő írta ennél pontosabban én nem is fogalmazhattam volna.

    programnak hiszek csak azért tettem fel a kérdést mert kiváncsi voltam hogy meg lehet e még valahogy javítani a vinyót mert nem szeretnék kiadni rá 10 000 ft-ot.

    másik dolog hogy a magyar nyelv az fontos meg ismerem is.
    de én nem érzem szükségességét annak hogy használjam a nagybetűket csakis kivételes alkalmakkor fontos leveleknél,

    lehet hogy emiatt bunkó vagyok ez van.

    más segítségre nem lessz szükségem a válaszodon kívül de azért az adatmentési segítség felajánlásodat köszönöm.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák