Hirdetés

Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz Manitou #19280 üzenetére

    viszlát!

    szeirntem nem kell feltölteni egyél napi 1 teáskanálnyit kb 5g minden edzés után, ha nincs edzés, akkor mondjuk felkelés után, amíg el nem fogy, akkor tarthatsz egy kis pihenőt, vagy ha elfogy a doboz fele akkor is
    habár kreatinból nekem is ez az első "kúrám" (kb tavasz óta tart), és feltöltőset még sosem csináltam, de szerintem használ, erősödtem, ráadásul úgy, hogy alig eszem ch-t

    de csinálhatsz feltöltőset is, az első 1 héten mondjuk 15g naponta (5-5-5g felkelés után és edzés előtt, után), akár a második héten is mehet ennyi, második/harmadik/negyedik héten 10g (mondjuk 5-5g felkelés és edzés után), aztán 5g amíg el nem fogy az egész/fele

    valaki azt mondja, hogy a kreatin lényege, hogy szeneslapáttal zabáld (pl BÁ :D), 1-2 hónapig, aztán pihi, valaki emg azt mondja, hogy folyamatosan szedd (így lehet, hogy kevesebbet hat egyszerre, de talán kevesebb megy kárba - aztán lehet baromság, de én ezt gondolom)

    most, hogy ilyen szépen válaszoltam, menj át a kerós topikba, és válaszolhatál a kérdéseimre

    viszlát! ;]

    [ Szerkesztve ]

    One Ring to rule them all

Aktív témák