Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robi191

    kezdő

    válasz King Unique #1727 üzenetére

    Igenis, köszönöm, pontosan ilyen kioktatás hiányzott a vasárnapi unalmas semmittevésemből.
    Akarod, hogy nyüszítsek is, miközben idejössz és seprűvel versz?
    Keresek kukoricát is és egy csendes sarkot, ha nagyon akarod, hogy teljes legyen a vasárnapi örömöd. ;)

    Visszaolvastam és láttam, hogy ez a fórum évekig halott volt, de erre kerestem rá, ezért ide írtam.
    Később megtaláltam a másikat, ami a neve alapján egyszemélyes vállalkozás reklámfórumának túnt, de ha azt kedveled, menjünk oda.

    Úgy emlékeztem, volt egy kis program jó néhány évvel ezelőtt, amivel lehetett fájlba menteni, raw kiterjesztésű szövegfájlt csinált, amiben szépen lehetett keresgélni, csak elfelejtettem, melyik program volt. :O

    A gdb image fájlt csinál, nem vagyok biztos benne, hogy más program is tudja olvasni, olyan mentést akarom, amivel először abból tudnám visszaállítani a fájlokat, és ha nem megy, akkor birizgálnám a hdd-t.

    Tudom, hogy van még pár hasonló program, de azokat nem próbáltam, a testdisk-hez meg csak akkor akarok nyúlni, ha már van biztonsági másolat, mert az emlékeim szerint irogat is sajna. :((

Új hozzászólás Aktív témák