Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Willanyasz

    tag

    Sziasztok!
    Nekem egy Genius SW-HF5,1 5005 házimozi rendszerem van.Eddig tökéletesen működött most hogy lejárt az 1 év garija a készülék front mély közép hangszórója meghalt,recseg.
    Azt szeretném megtudni hogy hány hercztől szólhat a mély közép hangszórója?!
    Mert akkor beszereznék máshonnan ilyen 10 cm-es hangszórót.Szerintem bosszantó hogy nem tudják megfelelően méretezni az erősítőhöz a hangszórókat.
    A segítségeteket előre is köszi.

  • Willanyasz

    tag

    Sziasztok.
    Nekem egy SW-HF 5.1 5005 van.A problémám a következő: garancia után 3 hónappal az egyik mély közép hangszóró döglött be semmi gond mondom magamban csere szerviz felhív van komplett hangfallal 4 vagy 5 ezer lett volna már nem is emlékszem.Mondom magamban megnézem a somogyit kétszer akkora mágnessel,szebb hanggal olcsóbban.Megvettem kicseréltem minden frankó csak kicsit erősebb a mágnes távolabb kell tenni a monitortól.Eltelik 1 hónap KB nagy reccsenés játék közben /nem szólt hangosan a házimozi/
    elkezd szaglani,egyre jobban.Kínomban éjjel 11 kor szétszedtem.Rájöttem hogy a szub tápjába a zavarszűrő kondik szétdurrantak.Elektronika boltba elmentem 100 nF-os kerámia kondit vettem hozzá 100 voltosat filléres dolog.Megint tökéletesen működik.
    Kérdem én,hogy normális ez hogy pár forintos alkatrészeken spórol a cég???
    Semmi anyagokból van megépítve az egész!!!!!!!!!!!!!
    Nálam elásta magát a cég többet nem veszek Geniust. :W :W :O

Aktív témák