Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszekember

    aktív tag

    válasz Ati1979 #31489 üzenetére

    Am nyugodtan rendelheted e-bayről,Én szinte az összes cuccomat onnan rendeltem (eddig kb. 300ezer ft értékben,abból a legnagyobb a 70 ezer ft-os Hifiman volt) ,és kivétel nélkül mindegyik megjött. A garancia pedig ezeknél a prémium dolgoknál ugyan úgy szopóág,mindegy,hogy belföldről veszed,vagy külföldről,mert a szerviz is csk kiküldi a szerkezetet,Ők maguk nem foglalkoznak vele.

    Am nagy erőkkel keresem a tesztet,de headfi-on olvastam,és emlékszem,a YUIN PK2 volt a kereső szó,erre meg rohadt sok találatot dobott ki,szal lehet,eltart majd egy darabig :DDD

    Egyébként,ahogy említettem,másfél hónappal ezelőttig Én is az in-ear on the road,over-ear at home elvet követtem (Sennheiser IE80 volt a top,amit hallottam,in-ear témában -lévén utcára kellett- Én magam a különféle középkategóriás AKG,Senni,SoundMagic trióknál ragadtam le) ,de mindig éreztem,hogy az in-ear zárt (mmint a hangképen) . Életemben nem hallottam még olyan dinamikus,ütős mélyeket,vagy részleteket stb. mint az IE80-nal,de akkor is éreztem,hogy a magasak vhogy "csapottak",természetellenesek voltak (nem tom hogy mondjam) ,ami a zárt kialakítás velejárója.

    De szerintem ez is afféle "ízlések és pofonok" :K

    HisoundAudio pont mostanában hajtott végre egy jókis vérfrissítést,állítólag a Nova N1 és nagytestvére az N3 igazán jól sikerült lejátszó lett,pont ínyemre való (rideg,lapos,analizáló hangzás ;] ) ,szemezek is velük rendesen :P Am mindkettőhöz csomagolja a Hisound,a középkategóriás in-ear és earbud fülesét (az N3-nál pedig még a top in-eart is!) :Y

    Nyitottam egy kizárólag "KÉPES" topikot,hogy megcsodálhassuk egymás gyönyörűségeit egy helyen :U :DD :Y : idegyertek

    [ Szerkesztve ]

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Új hozzászólás Aktív témák