Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomcsi2012

    tag

    válasz apach #1688 üzenetére

    Üdv !

    nálam ijen gondok nincsenek,mert elötte letesztelem a munkaeszközöket és amelyik rendetlenül dolgozik kirugom XD.Volt 1 pár mods és mapa,ami exe futatásban szerkeszteték,de én ezeket átkonvertáltam zip filébe,azért mert ezekben is volt ojan ami ojan cucok voltak berakva,ami nem beleillö,igy kitudtam szedni és már müködö képes volt,nem mind,de legtöbb igen.Az a baj,hogy mikor megszerkesztik nemtesztelik le,hanem feltöltik öket.Érdelmes lenne mindent elötte letesztelni,még mielött munkába fognánk öket.Sok kockabálázo gépeket lehet letölteni,de sok nem az alapméretezett méret szerint van szerkesztve,tehát nagyob a mérete a legtöbnek,mind az eredeti fajtáknak.Automatikus bálaszedöt sem találok ojant,ami egyezne azokkal a gépekkel,amely kockabálákat csinálnak.Elég szomoru,hogy mindenki összever,szerkeszt cucokat és a fele sem jo,kidobott idö és munka fecsérlés.Csak kérdés ! hogy kinek éri meg ijeneket legyártani,kibocsálytani.

    A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

Új hozzászólás Aktív témák