Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz ROBREGGAE #169 üzenetére

    Nézd... FIFA98 óta fifáztam minden évben. Kb 2010 környékén próbáltam kis az első PES-em, de akkor még nem merültem el benne, és a FIFA volt a trendi a baráti körben is, így nem váltottam, de nekem már akkor is tetszett. 2016 óta mind a két játékot megvettem konzolra, és egészen 2019-ig masszívan FIFA játékosnak vallottam magam, de egyre jobban éreztem, hogy valami másra vágyom, és elmerültem a PES-ben, és a PES20-21 mellett nem igazán fifáztam már.

    A helyzet az, sosem vallottam magam top playernek, még csak jónak sem. Valahol az átlag környékén lehetek, aki olyan focis játékra vágyik, aminek realisztikus a játékmenete. Az a része, ami a pálya vonalain belül játszódik, tehát nem a neveket, mezeket, címereket értem realisztika alatt.

    A kérdésedre -megpróbálva- válaszolni, a FUT nem lenne rossz játékmód, de az online részéhez keveset cselezek, és nem követem figyelemmel mi a meta, ezáltal gyenge játékos vagyok. A Squad Battles-t játsszva gép ellen élvezném, de néha úgy érzem képtelenség megverni a gépet.

    A FIFA menedzser módja viszont elég jó, nekem ez a saját csapat készítés része nagyon tetszik. A játékmenet ugyan javult (csak Next Gen-en!!!), de engem nem nyűgöz le. Viszont -jelenleg- élvezetesebb mint az efootball. Nagyon nehéz kérdés... Talán azt javasolnám, fizess elő EA playre, és kapsz 10 óra Trialt, az alapján mindenki eldöntheti maga, hogy tetszik-e. :)

Új hozzászólás Aktív témák