- Milyen széket vegyek?
- Miért nem működik a 4K 60 Hz minden HDMI kábellel?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- HDD probléma (nem adatmentés)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- ASRock lapok általában
- Milyen egeret válasszak?
- Samsung LCD és LED TV-k
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- OLED TV topic
-
PROHARDVER!
Az eBay használatával kapcsolatos információk.
Új hozzászólás Aktív témák
-
A megváltó
tag
Sziasztok!
ebay -n ezt a terméket szerettem volna megrendelni, de már a fizetésnél voltak problémáim.Kifizettem és csak kb olyan 2 hétre rá jelezte a rendszer hogy fizetve lett, és a rendszer szerint fel sem lett adva a csomag, amit kezdek elhinni,mert mióta rendeltem eléggé kezdett az eladó értékelése lemenni,meg írtam is neki többször hogy fel adta e a csomagomat, de nem válaszolt vissza egyszer sem.Mit tudok ilyen kor tenni, hogy vissza kapjam a a termék árát?Paypallon keresztül fizettem bank kártyával.Vagy ameddig le nem telik a szállítási idő addig semmit?De akkor meg ugy tudom hogy kifutok a 60 napos paypallos pénzvisszatérítési határidőből.
-
A megváltó
tag
Üdv!
Úgy jártam az ebay fiókommal hogy zárolva lett.
"Attention!Your account may have been accessed by a third party. In an effort to protect your account, we have put a temporary block on bidding, selling and the ability to send messages to other eBay members until we can safely restore your account to you. Please click here to contact eBay Customer Service for assistance in removing this temporary account restriction."
betudok lépni, de vásárolni már nem, írtam nekik, de azt akarják hogy hívjam fel őket, angolul nem tudok szóval mit lehet tenni ilyen kor, csináljak egy új accountot?Szerintem az tett be neki hogy okostelefonon akartam belépni az appal lehet hogy azt vette fenyegetőnek?
A pleasant day to you!
Thank you for contacting eBay Customer Service. I understand that you’re worried about your account that someone might have an access without your authorization. Don’t worry; allow me to help you and rest assured that after reading this email and follow the steps we provided then this issue will be resolved.
Tamaskó, I looked into your account and found that it may have been accessed by an unauthorized person using your username and password. To protect your account from any further unauthorized activity, such as bidding, buying, or selling with your account, we've blocked the account until we hear from you. We've also canceled any unauthorized activity and reset your eBay password.
When you contact us, we'll tell you more about what happened and how you can protect your account, as well as answer any other questions you might have. After we make sure that your account is secure, we'll help you get access to the account.
You can call us directly at this number 001-866-961-9253 to complete the identity confirmation process. When requested to type in the PIN on the phone please press the pound key (#) so that you can go through. We’re open at 5:00am – 10:00pm Pacific Time 7 days a week.
As much as we’d like to verify and review your account through email, giving us a call is the only possible option for this case. The verification process is sensitive and this is why it is only handled by a specific team. Our Account Security Specialists will need to confirm certain information with the account owner which should be done real time (live phone call).
I am confident that every information and steps I've provided, are accurate and will be a great help in fixing things about account safety. I hope I've explained everything clearly to you and we’ll be able to sort things up the soonest.
Till then I wish you good health and a wonderful day in your beautiful country Hungary known for its hospitable people and wonderful places to visit! -
A megváltó
tag
Üdv!
Volt egy csomag ára 1200 ft körül, nem érkezett meg írtam az eladónak, kérdezte mi legyen visszautalja, vagy küldje újból, írtam neki , hogy küldje újból.Más teendőm nincs akkor , amit látok a summaryban csomag (ami nem jött meg), majd azt feedback-eljem , ha meg jön a csomag ugye?
-
A megváltó
tag
válasz
A megváltó #71486 üzenetére
Illetve van paypal -on 3700 ft om, hogy járok jobban , még utalok rá hogy meglegyen a teljes összeg, vagy felesbe , hogy majd a kárgyáról leemelje ami hiányzik hozzá.
-
A megváltó
tag
Sziasztok szeretnék rendelni egy ilyet ebayról, szerintetek mennyi az esélye hogy vámot kell rá fizetni, meg áfát? tudom hogy 6000 ft felett, de ezt kiállapítja meg?
-
A megváltó
tag
Még egy kérdés ez a exchange rate , itt írták hogy jó átállítani, hogy ne a paypal váltsa, paypalba át is állítottam,
mert 2,913.96 HUF ba kerül a cucc, az eladó oldalán is , de 3125 vontak le a számlámról. vagy ez ellen enm lehet csinálni, és bele kell törődni a váltásokba?
, de vásároltam és a fizetésnél mégis ott volt a exchange rate: -
A megváltó
tag
Üdv !
Rendelek ebayról, már 5 , 6 db dolgot, és valamelyiknél egyből a fizetős oldal jön be ,valamelyiknél meg pedig berakja a kosárba, és nem lehet törölni a rendelést, csak ha felveszem a kapcsolatot az eladóval.mitől függ hogy melyik oldal jön be?
Remélem értettétek mit akarok kihozni ebből.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Nézd meg a téma Összefoglalót!
● Használd a gyorskeresőt (jobb felső sarokban van) a kérdés feltevése előtt, előfordulhat, hogy van már rá válasz.
● Ha mégsem találtad meg a választ, kérdezz!
● Ha konkrét termékkel kapcsolatos a kérdés, akkor add meg a linkjét is.
● Ha szállítással kapcsolatos a kérdés, akkor add meg a nyomkövetési azonosítót is.
● A topikban hirdetni nem engedélyezett.
Vám- vagy adócsalással, az eBay szabályainak kijátszásával kapcsolatban tilos tanácsot adni vagy kérni a fórumon!
- Nagyon meghúzza a nadrágszíjat az Intel
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Építő/felújító topik
- Milyen routert?
- Futás, futópályák
- WWDC 2025: Nagy változásokat hoz az iOS és iPadOS 26
- További aktív témák...
- Asus TUF A15 FA507NU - 15.6"FHD IPS 144Hz - Ryzen 7 7735HS - 8GB - 512GB - RTX 4050 -2.5 év gari
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- Realme 8i 64GB / Normál állapotban / 12 hónap jótállással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRCSÖKKENTÉS Panasonic Viera 37" TH-37PV8P plazma TV eladó (2 HDMI)
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest