Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz sunci_02 #190 üzenetére

    Minél magasabb a Szörvájvör szinted, annál magasabb sebzésű fegyvereket érsz el/tudsz venni, pénz meg annyi van a játékban mint a szemét. Ugye írtam, h az utolsó szintért "küzdök".., valami 350k XP a LvL 24 --> LvL 25re ugrás.. :O

    24-en már van az árusoknál Lila Machete is néha, aminek 1100as az alap sebzése.., a narancs nagyon ritka.
    Nagyobb kézifegyvereknek még több is, de a kezelhetősége miatt a machetéket részesítem előnyben, ugye a kardok lassabbak/nehezebbek..

    Old Townban a kedvenc éjszakai farmolóhelyem közelében a pirkadat közeledtével az egyik csalódott Volatile éppen keserű szájízzel konstatálja, hogy a következő mozdulatsorral elválasztom a bal agyféltekét a jobbtól..:

    (#191) Enton:

    3db Kinget eddig egyetlen alkalommal öltem csak bele egy fegyverbe, gyorsan jöttek nagy mákkal.
    Azóta van megint kincstári 4db, de megtartom egy maxos lvl25-ös arany machetének őket, hármat legalábbis biztos. :K

    Az Angel sword bizony megvan, általában ráteszem az éppen legerősebb fegyveremre, megjegyzem vészhelyzeti szituációkban veszem csak elő amikor durvábban rombolni kell, mert a ramazuri közepette gyakran magamat is megperzselem az égő hullákkal, nomeg a másodlagos effektje is ha éppen 3-4 bitert/volatilelt ráz egyszerre, akkor nem ritkán rám is átugrik ha túl közel vagyok.. :D
    Szóval az Angel sword nagyon durva, szó szerint Ön és közveszélyes.

    Egy lvl 24-es narancs machete + valami 3db "csak" lila upgrade ami damage +2 és +1 handling/durability plusz az Angel sword, az olyan 1600 körüli sebzés lehet. De mondom narancsra még nem raktam rá mert nem szeretem, tömegsex közben meggyulladok tőle, vagy ráz az áram vagy mindkettő.. :DDD ;]

    (#192) sixpak:

    31óránál járok azthiszem, a coopot még nem próbáltam, majd csak akkor ha Steamen beszerzem.
    Van pár Steam achievementekre bekattant haverom, gyakorlatilag rájuk várok a coopal, ők meg arra hogy patcheljék még. Végigjátszás után.., passzolom. De alapból nem rövid a játék, Challengekbe pl még alig kezdtem bele, van vagy két tucat már..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák