Aktív témák
-
ZakRob
senior tag
Vettem a samsung kétoldalas 512Mb-os ddr400-as ramom mellé egy másik ugyanilyet, csak az időzítés volt más. Az egyiken 2,5-3-3-8-2T, a másikon 3-4-4-8-1T.
Én dualaban szerettem volna járatni, de még singleben sem voltak hajlandók menni. Próbáltam auto beállításokkal, a kisebbik időzitéssel, 333-ra is visszavettem ,de semmi javulás. Elméletileg single-ben kellett volna menniük, nem? A memória beállításoknál van a by SPD, ezt nem próbáltam, de a memóriát már visszavittem, ez mi lehet? -
ZakRob
senior tag
Most szeretnék venni, még 512MB ramot a gépbe, hogy dualban menjen.
Jelenleg Samsung van benne kétoldalas, az everest kiír valami modul nevet is rá.
Az lenne a kérdésem ,hogy csak ugyanilyen modul nevűvel megy együtt, vagy jó más is, ami szintén kétoldalas? És az időzítésnek is egyeznie kell, vagy csak annyit befolyásol hogy a másik is ennyivel fog menni?
Aktív témák
- Meggyi001: Chrome - Kérjük vissza a Chrome alsó letöltési sávját
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Építő/felújító topik
- sziku69: Szólánc.
- Villanyszerelés
- sh4d0w: Én és a számítógép
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 3 – Paradicsomos káposzta (amit amúgy utálok)
- LEGO klub
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- ASRock X570 Phantom Gaming 4 Alaplap
- Corsair VENGEANCE RGB PRO 32GB (4x8GB) 3200MHz CL16 - Garancia
- 32GB 3200Mhz DDR4 RAM Kingston Fury Black CL16 2x16GB Garanciális
- új, bontatlan Kingston FURY Impact 32 GB KIT DDR4L-3200 SoDIMM CL20-22-22 memória / kisker garancia
- SAMSUNG / SkHynix 16GB DDR5 Notebook RAM
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest