Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kronos3000

    senior tag

    válasz herdsman12 #39381 üzenetére

    A feleségemnek tavaly óta van korlátlan net+beszéd+sms, egy már kivezetett díjcsomag melynek ára 14900ft, erre kötöttem a magentába bevonva a netet+tv-t, és így alakult, mobil:10486ft, tv:3192ft, net-Gigabit:4417ft, e-számla -500 kérni sem kell, mindig az volt, így összesen: 17596ft. A Diginél eddig mobillal együtt 8200ft-ot fizettem, (nincs hűség), ez januártól ugye+1500ft, nem veszem le az e-számla kedvezményt, mert tudatlan vagyok, egyszer már kértem minek kérjem még egyszer? Így 9700ft lenne, tehát 14900+9700=24680ft, helyett most 17596ft-ot fizetek, elnézést hasra ütöttem, csak 7084ft-ot spórolok, és jobb minőség a tv, és jobb a net is. A Digi mobilt, nem számolom, mert rég nem tudom normálisan használni, napközben ahol használnám a munkahelyemen február óta csak maratont tudok használni, mert a Digi kritikán aluli lett, egy messenger nem jön át. Hazafelé tudtam az autóban net rádiót hallgatni vele, de nem halok bele ha nincs. Nincs nagy mobil net igényem, céges telefonon ingyen beszélek, de net csak 1GB van hozzá. Ha marad a régi tulaj megtartottam volna, de nem is jó, és még drága is. Nem.

    [ Szerkesztve ]

    Wasabi...

Új hozzászólás Aktív témák