- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Lenovo 3000 és IdeaPad notebookok
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Apple MacBook
- Philips LCD és LED TV-k
- Itt a Panther Lake és az Intel rendkívül sokat vár tőle!
- Vezetékes FEJhallgatók
- DUNE médialejátszók topicja
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
vzs
tag
10-es időzítéssel, megemelt feszültséggel sikerült valamennyire életre kelteni, kb 10 percig ment vele, majd megint kék halál Hétfőn visszaviszem.
Az a vicces, hogy az everest mem olvasási teszten alig 7gb/s-el olvasott.
A sima 667-es ddr2-es ramom ugyanezen tesztel 6gb/s-el olvas, kis tuninggal simán elérem, sőt túl is lépem a 7gb-t.
-
vzs
tag
Igen, kezdem én is úgy érezni, hogy az alaplapom nem támogatja ezt a típusú ramot. Csak azt az egyet nem értem, hogy linuxal akkor miért megy? Az összes létező programot elindítottam, a 4gb-ből 3gb-t le is foglaltam így és sehol sincs egy hiba sem. Nem értem hogy lehetséges ez.
Valamennyire tényleg felesleges, de néhány éven belül úgyis felujítom a gépem, ha kevés lesz már a teljesítménye, akkor viszont nagyon is jól jönne ez a plusz tudás.
-
vzs
tag
Sziasztok, vettem 2*2gb Geil evo one 1600mhz cl9 ramot.
Az alaplapom: Asus p5qc. Sehogy sem akar stabilan működni, beállítottam a gyári időzítéseket, feszültséget is emeltem 1,9V-ig, kipróbáltam minden féle beállítást, de csak nem akart stabilan működni windows 7-el. Érdekesség, hogy a gépen levő suse linux gond nélkül kezelte, csak windows alatt nem megy. A win7 üdvözöljük képernyő után néhány másodperccel kék halállal leáll.ddr2 ramokkal gond nélkül megy,csak ezekkel a ramokkal nem.
Milyen beállításokkal próbálkozzak még? Vagy mi lehet a gond?
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Microsoft Surface Laptop 3 13.5" fekete i5-1035G7 16GB 512GB 1 év garancia
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3534
- 20 GB-os RTX 4000 SFF ADA Generation
- Nvidia Quadro P400/ P600/ P620/ P1000/ T400/ T600/ T1000 - Low profile (LP) + RTX A2000 6/12Gb
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest