Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kychy

    csendes tag

    válasz san2000 #44 üzenetére

    Üdv!

    San2000: a dyndns-el nekem is volt gondom mert előzőekben mindenféle ingyeneset használtam. Ezek sajnos nem működnek vele. Viszont a D-Link szériaszámával lehet ingyeneset regisztrálni a dyndns.org -on! Nekem 2 hónapja hibátlanul működik FTP-re, Webfelületre, Transmission remote-ra.

    Röviden 2 hónap után a routerről: Ingyen jó kis cucc, de valószínű hogy nem venném meg ha routert kellene vennem. Wifi képességek: hozza a megfelelő sebességet (amit a klienseim elbírnak) de lefedettségben jóval gyengébb mint az előző routerem (1043ND-openwrt). Pozitívum hogy telefonról 1080p 60fps videó akadás nélkül megy a TV-n ami 5Ghz hálozatra csatlakozik. Ez nem volt hibátlan 1043ND esetén.
    Hiba nem volt vele, amit érdemes megtenni hogy fix IP-t adunk a fontosabb klienseknek, pl amit kintről elakarunk érni, nekem Raspberry Pi2-n Kodi fut és annak a telefonos távirányítója IP-hez van kötve, így ha lejárt DHCP lease time szinte minden új IP-t kapott.
    Ethernet részét nem használom számottevően, NAS+Raspberry van csak rákötve.

    Összességében felhasználó barát, de aki Third party firmware-hez szokott annak kevés lehet.

Új hozzászólás Aktív témák