Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz AtHoS #5765 üzenetére

    Tényleg nem reagáltam rá. :R De csak is azért, mert természetesen nem hozott változást.
    Jánossal még előtte beszéltem telefonon is, amikor mondta a driver uninstallos dolgot, és már akkor megnéztem, és nem hozott eredményt. Iiletve annyi változás történt hogy az elsődleges kártya órajele visszaugrott default-ra. Tehát az CCC hiba volt, mert azt jelezte hogy még mindig az OC-s órajeleket használja. De a 2. kártya power saving módja, és a venti nem oldódott meg. :U

    tzsolesz: Lehet ezt ki fogom még próbálni. :K :R De a vicc az az, hogy valamit tuti gányoltak a kártyán, hogy lássa a gyártó hozzá lett e nyúlva, vagy sem. Mert ha az eredeti BIOS-t betöltöm RBE-be, u.a. írja mint ahogy most működik. Az az ott is azt írja hogy 51 foknál 34% kell forognia...letöltöttem Asus, és Sapphire BIOS-t is, azok is dettó. De mielőtt hozzányúltam, 27% forgott és 62 fokos volt a GPU, majd miután átállítottam a Tmin Tmax értékeket beállt az 51fok/34%-ra, de innentől kezdve az eredeti érintetlen BIOS is már csak a módosított venti értékeket írta vissza. Érthetetlen. Ezért gondolom hogy hiába leszedtem az eredetit és sikerült is vissza tennem, valami +beállítás volt még ott MSI részről amit a BIOS "elfelejett" visszatöltés után. A külső tényezők nem változtak, minden úgy van, ahogy 62fok/27% volt, szóval érthetetlen a dolog. :F

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák