Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz dunc #2681 üzenetére

    Azért 1 dolgot a konzolon még mindig ne feledjünk...ott el lehet adni,cserélni a használt játékokat...ok,persze DLC-t és hozzá vett dolgokat nem,de közel sincs akkora kockázat,mint PC-n.Én egyébként 3.5-ért vettem az AW-t,szerintem kábé a mélypontot megcsípve...de ez a kiskapu most teljesen bezáródni látszik.Ergo ha bejön a gift/kódmentes korszak a régiók miatt...

    PC-n mikor teszed meg,hogy havi 1000ft-ot cserére szánva minden hónapban az aktuális top-ot toljad? :U
    PC-n az ember elkölthetne évi 100+ rongyot csak erre,a konzolos tizede helyett...

    Közben konzolon fél év múlva ugyanez el fog menni -3000ft árkülömbséggel,csak vigyázni kell a lemezre.És azért ott sokkal több játék van...Destiny,Halo...ők annyira nincsenek erre szorulva,mint mi,hogy lessük az évi 1 normálisnak TŰNŐ fps megjelenést.BF is van konzolon is.
    Jaés 50x annyi pléjer is.Megkockáztatom,hogy az x360-as CoD2-t többen tolják,mint mi most az AW-t

    Én is csak azért nem veszek konzolt,mert a PC-mre se költeném az árának a felét sem jelenleg.Nem játszok annyit,másra kell a pénz,a PC nem munkaeszköz,ergo nem profitálnék a gémen kívül az erősebb gépből.De ha a gépem tudnám annyiért fejleszteni,tuti konzol lenne belőle.Egyszerűen meguntam a PC nyögvenyelését,ráadásul ott van a Steamemen 300 játék,ami a mostani gépemmel megy,ha mindenáron kéne sokféle gém,van választék,sale-eken be tudom szerezni a tölteléket.

    Ja egyébként ne feledjük,hogy konzolon alap a kommunikáció,a duma.PC-n max klánok között,TS+talán 1-2 barom beleböfög.Ég és föld a hangulat.Tudsz angolul?Már nem kell mindenféle klánosdi,hogy szólj/szóljon a csapattársad,mi van,ha vadidegen is.PC-n ez is ugrott.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák