Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    válasz Szellem. #28188 üzenetére

    Szia,

    Ha nem ironikusan írtad, akkor egyetértek.

    #28189 Dave567: Nem tudom hogy kéne ellenőriznem a gépem... Magyarosítást nem szoktam használni, de hallottam róla, hogy GTA5-nél ez gondot okoz.

    Konkrétan a bannal kapcsolatban már nem lehet mit hova írni, nincs elérhetőség, nincs menüpont. Megpróbálkoztam valami más dologra ticketet felvenni (valami Battle Pass-szal kapcsolatos), ott viszont hiába bizonygattam, hiába linkeltem a clipet a két cheaterről, ezt kaptam:

    "I inform you that as technical support, we are not able to provide this type of information, nor to take decisions against the provisions of the Studio. Let me explain, the suspension process is carried out very carefully by a human team on behalf of the study which is different to us."

    Magyarul: technikai supportosként nem tudnak nekem ilyesféle információt nyújtani, és nem tudnak a Stúdió (?) rendelkezéseivel szembenálló döntéseket hozni. A felfüggesztési folyamat nagyon gondosan van kivitelezve egy ember csapat által egy olyan tanulmány alapján ami tőlük különböző.

    Pusholtam továbbra is majd ez jött:
    "I understand you would like this resolved, but as player support we do not have the ban information and we are unable to take action against decisions made by the Studio."

    Magyarul: Megértem, hogy meg szeretné oldani, de játékosokat támogatókként nincs meg nekünk a tiltás információ és nem vagyunk képesek semmit tenni a Stúdió általi döntésekkel szemben.

    Aztán lezárta a ticketet, mert ugye takarodjak már a hülye problémáimmal. :W

Új hozzászólás Aktív témák