Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Háát...hatalmas nagyot csalódtam magamban...a patch után eltüntette a szűrőket a quick game,és véletlenül elfelejtettem kikapcsolni a normál módot,és be is dobott egy normál TDM-be...ahol összejött egy 7-es streak és egy Bloodthirsty mellé,nem volt egész kör :Y :Y :Y Basszus ilyen könnyű a normál?Állandóan felgyógyulás,semmi perc alatt fejesek az M4-gyel,ez nagyon durva! :DDD Lehet feladom az elveim,és normálozok is...
    Egy bug lett a patchtól,1 maradt régenről,ez utóbbi az,hogy ahol mutat engem a kép,ott a fegyó csak alapon van,egy villanásig látszik rajta a kiválasztott camo...az új pedig,hogy a gunsmith-nél a fegyó képe nem látszik,csak a kiegek,ez az új.Persze működik attól,amire rámegyek,annak mutatja a vonalkáját,hol lenne a fegyón,csak épp a kép hiányzik.Egyébként semmi hiba,akadás,a menüben sem.Hihetetlen,hogy milyen szopásokról olvasok itt,erre beújítok egy "ócska 3570K procit,1050 TI vidkari,16 giga ram,még oda is pakolok beállításokat,és csak tolni kell... ;] :C

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák