Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MARV6969

    tag

    válasz LLKobe #7110 üzenetére

    ja, ja, ja... :K
    és az aranyláda legalább "arany" fegyvereket adhatna.... mondjuk a játék megjelenésekor a lila, meg az E-tech fegyók is olyan ritkák voltak (vagy még ritkábbak), mint az 1-ben a narancsok... de hát az 1-ben narancsok voltak, a 2-ben már legendary-k... Hallottad másoktól, már-már legenda számba ment, hogy volt valaki, aki ismert olyat, akinek volt egy legendary fegyvere... :O
    A 2-ben a tárhely szűkössége is mutatta, hogy nem az volt a cél, hogy gyűjtögesd a cuccokat, ha nem hogy folyamatosan cserélgesd. Ehhez elég volt a hely, a gyűjtögetéshez nem. Viszont szerintem a játékosok nagy része a sok fajta fegyver miatt is játszott, tehát szerettek gyűjtögetni. A legál cuccok mellett a rengeteg készített dologról ne is beszéljünk, amik között voltak olyanok is, amik egy lövésre végeztek a legzordabb boss-szal is. Ilyen a 2-ben nem is volt, és még is törölték a módolt fegyvereket.... :F
    A boss-ok... mondjuk ez az én bajom, de mindig is utáltam a főellenségeket... Értem én, hogy a 2-ben ezek adják a legendary, meg seraph, meg pearl fegyvereket, de egyedül esélytelen, négyen viszont el lehet velük szórakozni.. Az 1-ben viszonylag egyszerűen lehetett farmolni Crewmerax-ot. Igaz,, hogy odáig kellett egy keveset autókázni, de azután már nem jelentett gondot lelövöldözni. A Tinás sárkányoknál viszont mire odáig eljutsz, meg onnan vissza akárhová, meg amíg legyőzöd őket, na ez már szivatás.... Arról nem is beszélve, hogy igaz, hogy sok láda van, de azokból nem sok használható esik, és ahhoz hogy kinyithasd a ládákat, először ki kell nyírni a sárkányokat, nem úgy mint pl General Knoxx-nál, vagy a Robot Revolution-ban... 2010 óta szinte minden nap játszom a BL valamelyik részével... A Tinás dlc után tartottam 2 hetes szünetet, mert nagyon berágtam, ilyen még nálam nem történt (mármint a Borderlands-szal kapcsolatban :N ). Berágtam, mert vannak a poénok és van a játékosok hülyének nézése és ez a "sárkányolás" kimeríti ezt a fogalmat.
    Ezek tükrében nagy érdeklődéssel várom a BL3-at (ha lesz...), hogy milyen irányba "fejlődik" tovább a játék.

    "Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

Új hozzászólás Aktív témák