Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Szerintem valahol érthető,hogy ódzkodnak a szintemeléstől...mert mégiscsak az van,hogy mi van azokkal,akik nem vesznek DLC-t,stb...egyébként meg nem is lenne gond a szinttel...ha nem lenne ilyen hülye a loot...hogy az 1-ben mehettél bárhová,mert estek a narancssárga fegyók a skagekből is,stb...itt viszont pár célirányos helyen kívül nem éri meg menni sehová...és ez gáz.Oldanák fel inkább ezt...hogy pt2.5-ben harcolhass bárhol,kaphassál mindent.A másik,amit nem értek,hogy miért nem teszik be a PT3-at,Amolyan mindent bele-módban,de már loot-megkötés nélkül?Ígyis jöttek a DLC-k,a Torgue-tokenek,Seraph kristály...szinte nincs is értelme az alapgémben tökölni már,amikor VENNI lehet sok jó fegyót,vagy akárcsak a kulcsos ládák...és ugye ott a moddolás...még azzal sem kell izélni,aki nem akar,hogy rakok be a save-be übercuccokat...fogod az editort,adsz magadnak xyz mindenfélét,pénzt...megveszed.Az editálás ellen se tett senki.Vagy ott a kulccsal trükközés,hogy profile.bin kimásol,elmész elnyitni a kulcsokat,fegyókat elteszed,profile.bin vissza...és újra ott a kulcs.És ráadásul még ott sincs az ember,ahol a youtubeos "übercuccos" emberek,a 3 lövéses Warrior-harcok,stbstb...
    Ok,nincs az,mint a BL1-ben,hogy milliós sebzésű puska,meg végtelen pajzs,de nem sok...
    Ennyiből viszont jogos,hogy a "legál" emberek jogosan kérnek valamit,ami miatt tovább játsszanak...
    Én egyébként,mivel alapvetően szeretem a gémet,de nem a szint vonz,inkább örülnék egy legál 300-as hátizsáknak,akár valami dlc jutalmaként :)Mert szeretek cuccokat szedegetni,de nem tökölni a bankkal...
    A szintben meg tényleg ottvan,hogy akkor most mihez kötik...mert DLC-hez,akkor átverés,ellehetetlenítés a meg nem vevőknek,mert ők 50-ek maradnak,kiszorulnak a játékokból,vagy mert mennek a nagyok,és az övékbe rondítanak 70-el...A skillt meg lehetne oldani,hogy ne kapj több pontot,a fegyók is maradhatnának...találjanak ki valami másféle jutalmat.,ha tényleg az XP-hajtás számít...tegyenek be pl.végtelen szintet,és mellé mondjuk csináljanak egy kazal különleges,de nem überfegyót...nem nagy sebzés,de vicces,érdekes viselkedés,kinézet...káposzta is megmarad,a kecske is jóllakik.És igenis tegyeneke egy PT3-at,bármikori resettel...hogy fullon indíthasd újra a kalandot elejétől és kész.Meg is lenne az öröm.Vicces,hogy "elzárnak" az újrakezdéstől...csak új karival...és nem marad más,mint a coop.De most mi gond lenne,ha azt mondja valaki,Ő indítana egy 50-es,fullos,elejétőlmenős coopot,akár naponta,mert neki az eleje tetszik?Nem értem...Arról nem is beszélve,hogy még mindig ott van,hogy lehetne a true-nél is nehezebb PT3,ahol mindenki badass,a legzorallabb,ami lehet...persze megfelelő loottal...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák