- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Milyen széket vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Apple asztali gépek
- Hivatalosan is elkezd védekezni az Intel csodafegyvere ellen az új Geekbench
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
htc07
addikt
Sziasztok!
Pár hónapja olvasgatom a fórumot, és arra a következtetésre jutottam, hogy szeretném kipróbálni ezt a bányászat-témát.
Az alapokkal tisztában vagyok, azzal is, hogy ebből nem lehet meggazdagodni, egyelőre az a terv, hogy amikor megy a gépem (gyakorlatilag majdnem egész nap), akkor bányászik, később talán egy raspberry pi látná el a feladatot, ha termel valami hasznot. A célra az USB-s 333 MH/s-es ASIC minert néztem ki. Nem igazán követtem a diff. változásokat mostanában, megéri még ilyen eszközbe fektetni? Az lenne a célom, hogy legalább a bányász(ok) [2-ben gondolkozok kezdésnek] kitermelje(ék) az árát, úgy 1-1,5 hónap futtatás alatt. A villanyszámlát úgy tudom nem nyomná meg mert nem sokat eszik, és nem a CPU/GPU számol, hanem az USB miner, tehát addig tudnám használni a gépet arra, amire kell.Továbbá ha megérné, honnan tudnék hamar és viszonylag olcsón szerezni ilyen eszköz(öke)t?

Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- BMW topik
- Windows 11
- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- További aktív témák...
- Eladó PXN V9 Kormány szett PC-hez és Konzolokhoz
- Lenovo Thinkpad T14 Ryzen 5 4650u/8GB/256GB SSD/14"FHD laptop
- ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3060 12GB eladó
- DELL OPTIPLEX 7010 SFF PC, I5-3570 CPU, 2 GB R5 430 VGA, Windows 10
- ASUS Vivobook Pro 15 - 15.6" FHD IPS 144Hz - Ryzen 5-5600H - 16GB - 512GB - RTX 3050 - MAGYAR - Win1
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z390 i7 9700KF 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 Ti 8GB Cooler MasterCM 690 III 550W
- AKCIÓ! Intel Core i7 4790K 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 64GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3565
- 27% - Intel xeon E5 2630 / RX550 / 16GB / 512GB / 500W Konfiguráció
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Az alapokkal tisztában vagyok, azzal is, hogy ebből nem lehet meggazdagodni, egyelőre az a terv, hogy amikor megy a gépem (gyakorlatilag majdnem egész nap), akkor bányászik, később talán egy raspberry pi látná el a feladatot, ha termel valami hasznot. A célra az USB-s 333 MH/s-es ASIC minert néztem ki. Nem igazán követtem a diff. változásokat mostanában, megéri még ilyen eszközbe fektetni? Az lenne a célom, hogy legalább a bányász(ok) [2-ben gondolkozok kezdésnek] kitermelje(ék) az árát, úgy 1-1,5 hónap futtatás alatt. A villanyszámlát úgy tudom nem nyomná meg mert nem sokat eszik, és nem a CPU/GPU számol, hanem az USB miner, tehát addig tudnám használni a gépet arra, amire kell.
