Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz ridiculous #222 üzenetére

    "sok esetben konzolon meg kapsz egy 720p - 1080p közötti felbontást 30FPS" ez objektíven valótlan, bármennyire erőlködsz is.

    Ha meg kiadsz egy játékra 30k-t, és nem tetszik, szépen refundoltatod és kész. Én évente jó ha egy játékot veszek meg teljes áron, a túlnyomó többségét 50-90%-kal leárazva, és ha úgy látom, nem érrte meg, szó nélkül megy a refund request.

    XBOX-ról nem nyilatkoznék komolyabban, mert nekem sosem volt, és amíg csúszás nélkül minden megjelenik PC-re is ami XBOX-ra addig nem is lesz.
    PS-t az exkluzívokért vettem egy generációval ezelőtt(amikor még érdemben voltak is), és szvsz megérte, amire a PS5-öt használom, arra továbbra is megéri, de nekem is a fő platformom az a PC, viszont attól még a konzol nem lesz szar, nem kell beharapni a PC masterrace propagandát. Különösen azóta nem, mióta a gamerek többsége az egekbe ajnározza a felskálázást PC-n is...

    A PS5Pro legnagyobb hátránya a PS5-höz képest az ára, de egyelőre meg se jelent még, majd igazítanak rajta, ha ennyiért nem veszi a nép.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák